2013/2014-es tanév országos és megyei versenyeredmények

2013-02-15

Országos Szaktárgyi és Műveltségi Versenyek
2012-2013
Döntő 

"A holokauszt a művészetek nyelvén" projektbemutató

Csapattagok:
Bodonyi Orsolya
Bártfai Csilla
Török Dániel
Kolláth Mihály
Tóvizi Eliza
Botos Kata
Kovács Liliána
Tóth Stefánia
Gál Fanni
Magdus Tamás


11.d
11.d
11.d
11.b
11.a
11.c
11.c
11.c
10.c
11.c
Kiemelt dicséret Felkészítő tanár:
Baráth Márta


Arany János Irodalmi Verseny

Gál Fanni

10.c aranyérem Felkészítő tanárok:
Bódor Mária,
Baráth Márta


Bonus Intra Országos Történelemverseny

Takács Martin

12.c 6-10. hely Felkészítő tanár:
Baráth Márta


Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny

Barna István

11.b 2. hely Felkészítő tanár:
Veres Dénes

Kácsor Szabolcs

11.a dicséret


Curie Kémiaverseny

Kanyó László

12.b 10. hely Felkészítő tanár:
Pogányné Balázs Zsuzsanna

Giricz Márton

12.b 13. hely

Ember Orsolya

9.b 15. hely

Horváth Attila

11.a 16. hely


Dürer Matematikaverseny

Barna István

11.b

7. hely

Felkészítő tanárok: Pécsi István,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna

Fülep Andrea

12.b

7. hely

Pogány Zsombor

11.b

7. hely

Felkészítő tanárok: Veres, Dénes,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna

Dürer Kémiaverseny

Horváth Attila

11.a

6. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Kanyó László

12.b

6. hely

Nánási Dalma

  9.b

6. hely

Ábrahám Attila

12.a

7. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Giricz Márton

12.a

7. hely

Pogány Regina

  9.a

7. hely

Felkészítő tanár: Kiss Béla


"Egyre közelebb" Izrael Története Országos Verseny

Bodonyi Orsolya

11.d 4. hely Felkészítő tanár:
Baráth Márta

Bártfai Csilla

11.d 4. hely

Gál Inez

11.d 4. hely


Eötvös József Tanulmányi Verseny

Menkó Gábor

11.c

1. hely

Felkészítő tanár: Oláhné Farkasinszki Edit

Bóka Gabriella

12.a

2. hely

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Szeifert Orsolya

10.d

4. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta


Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny

Kovács Lőrinc

11.d 2. hely Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Tóth Bence

11.d 2. hely


Hlavay József Junior Mérnökverseny - kémia

Ábrahám Attila

12.a 2. hely Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Giricz Márton

12.a 2. hely

Kanyó László

12.b 2. hely

Lakos Márk

12.b 2. hely


IOLING Nemzetközi Nyelvészeti Diákolimpia

Magyar válogatott kerettagok

Lévai Dániel

11.b 7. hely Felkészítő tanár:

Stummer Máté

9.c 8. hely dr. Valyon Eszter


Irinyi Kémiaverseny

Tóth András

10.c 12. hely Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Farkas Vajk

10.b 19. hely

Ember Orsolya

9.b 25. hely

Nánási Dalma

9.b 43. hely


Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

Tóth Bence

11.d 8. hely Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Veres Tamás

11.d 8. hely

Bödő Sándor

10.a 12. hely Felkészítő tanár: Bodor Tibor

Gravecz Orsolya

10.a 12. hely


Kenguru Angol Nyelvi Verseny

H. Szűcs Helga

10.b

1-5. hely

Felkészítő tanár: Dr. Kondrai Lászlóné

Vasas András

10.b

1-5. hely

Felkészítő tanár: László Edit

Ember Orsolya

  9.b

8. hely

Papp Bence

10.a

10. hely

Felkészítő tanár: Dr. Kondrai Lászlóné


Kenguru Német Nyelvi Verseny

Pinczi Richárd

  9.c

6. hely

Felkészítő tanár: Kaid Éva

Fergencs Tamás

11.b

7. hely

Kolláth István

  9.c

16. hely


Kenguru Francia Nyelvi Verseny

Menkó Gábor

10.d

8. hely

Felkészítő tanár: Oláhné Farkasinszki Edit

Bézsényi Ádám

10.c

10. hely

Szabó Beatrix

12.c

13. hely

Földi Kata

 9.b

18. hely

 


„Kutatók éjszakája” Középiskolás Kémia   Csapatverseny

Kanyó László

12.b

1. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Ábrahám Attila

12.a

1. hely

Giricz Márton

12.a

1. hely


„Legyél Te is Természettudós” verseny

Ábrahám Zsófia

9.a 3. hely Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Lőrincz Krisztina

9.d 4. hely


Lóczy Lajos Földrajzverseny

Farkas Györgyi

10.d 16. hely Felkészítő tanár: Bodor Tibor


„Magyar kultúra veszteségei” c.   pályázat

Gál Fanni

10.c

1. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta

Németh Nóra

12.d

különdíj


Megavers

Gulyás Erika

 11.a 2. hely Felkészítő tanár: Baráth Márta


Nemzetközi Angol Nyelvi Novellaíró Verseny

Gál Fanni

10.c 2. hely Felkészítő tanár: Pogányné Miskolczi Enikő


Országos történelmi műveltségi vetélkedő

Farkas Györgyi

10.d

1. hely

Felkészítő tanár: Káliné dr. Kovács Ilona

Kovács Gábor Márk

10.d

1. hely

Kukri Márta

10.d

1. hely


Vegyésztorna kémiai feladatmegoldó verseny

Ábrahám Attila

12.a 11. hely Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Giricz Márton

12.b 16. hely

Horváth Attila

11.a 17. hely

Hodosi Elek

11.a 20. hely


Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Börcsök Máté

10.b 26. hely Felkészítő tanárok: Algayné Varga Éva, Pécsi István

 Döntőbe Jutott Tanulóink

Arany János Irodalmi Verseny

Gál Fanni

10.c

 

Felkészítő tanár: Bódor Mária


Implom József Helyesírási Verseny

Ember Orsolya

  9.b

 

Felkészítő tanár: Nagyné Matolcsi Éva

 II. Fordulóba Jutott Tanulóink

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

Sági Barbara

10.c

1. hely

Felkészítő tanár: Lippainé Oskolás Piroska

Várnai Viktor

10.c

1. hely

Andrási Alex

10.b

1. hely

Egresfalvi Evelin

10.d

2. hely

Felkészítő tanár: Lippainé Oskolás Piroska

Halász Lenke

10.d

2. hely

Lázár Boglárka

10.d

2. hely


Mikola Fizikaverseny

Ember Orsolya

9.b   Felkészítő tanár: Lapu Béla

Mátyus Adrienn

9.b  

Tóth Katalin

9.b  

Tóth Roland

9.b  

Vágó Csaba

9.b  

Vincze Máté

9.b  

Nagy Dániel

10.b  

Tóth András

10.b  


Megavers

Gulyás Erika

11.a   Felkészítő tanár: Dr. Timár Krisztina

Merczel Dóra

  9.d  

Kovács Gábor Márk

10.d  

Driesz Lajos Károly

  9.d  

Kolláth Mihály Gábor

11.b  

 Megyei Forduló

 

Implom József Helyesírási Verseny

Ember Orsolya

  9.b

1. hely

Felkészítő tanár: Nagyné Matolcsi Éva

Gál Fanni

10.c

5. hely

Felkészítő tanár: Bódor Mária


Integrált Természettudományos Verseny

Juhász Sándor

11.a

5. hely

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Nagy István

11.a

5. hely

Balogh Solt

11.c

5. hely

Kiss Zsófia

12.a

5. hely


Szép Magyar Beszéd Verseny

Merczel Dóra

9.d 3. hely Felkészítő tanár: Dr. Timár Krisztina
       


Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Vincze Máté

9.b 3. hely Felkészítő tanárok: Lapu Béla,
Veres Dénes

Tóth Katalin

9.b 4. hely

Nánási Dalma

9.b 8. hely

Ember Orsolya

9.b 10. hely

Börcsök Máté

10.b 1. hely Felkészítő tanárok: Algayné Varga Éva,
Pécsi István

Balogh Márton

10.b 2. hely

Pálinkás Sára

10.b 8. hely

Andrási Alex Gyula

10.b 9. hely

Soltész János

10.b 10. hely  

Fehér Anna

10.d 7. hely Felkészítő tanár: Kiss Béla

Fülep Andrea

12.b 3. hely Felkészítő tanárok: Pécsiné Röhri Zsuzsanna, Veres Dénes

Rochlitz Bence

12.b 4. hely
       

Megyei Szaktárgyi Versenyek
Döntő

 

4 For Europe európai uniós vetélkedő   regionális döntő

„Verseghy 2012” csapat

 

2.   hely 

Felkészítő tanár: Farkas Bertalan Péter 

Fehér Fanni

10.c

Kaliba Fanni

10.c

Kolláth Mihály

11.b

Magdus Tamás

11.c


Lakitelek Népfőiskola esszépályázata 

Magdus Tamás

 11.c

 3. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta 


Holló András Megyei Fizikaverseny

Halmi Dóra

10.b 

3. hely

Felkészítő tanár: Lapu Béla

Tóth András

10.b

4-5. hely

Nagy Dániel

10.b

6-7. hely

Barna István

11.b 

3. hely

Kácsor Szabolcs

11.b

4. hely

Czifra Bálint

11.b

8-9. hely

Ábrahám Attila

12.b

2. hely

Fülep Andrea

12.b

5. hely

Kanyó László

12.b

7. hely


Megyei Francia Verseny

Menkó Gábor

10.d 2. hely Felkészítő tanárok:
Oláhné Farkasinszki Edit,
Dr. Vallyon Eszter

Bézsenyi Ádám

10.c 3. hely

Lukács Vanda

10.d 5. hely

Kaliba Fanni

10.c 6. hely

Rombolotto Alfréd

10.b 9. hely

Bárány Zsuzsanna

10.c 10. hely

Várnai Viktor

10.c 12. hely

Szecsei Blanka

10.d 14. hely


Megyei Magyar Irodalomverseny

Cser Nóra

11.c

1. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta

Laurinyecz Katalin

11.d

3. hely

Magdus Tamás

11.c

10. hely

Kovács Lőrinc

11.d

13. hely


Megyei Német Verseny

Csajka Krisztina

10.b 2. hely Felkészítő tanárok:
Kaid Éva,
Kelemen Sándorné,
Kondrai Judit

Szabó Veronika

10.d 3. hely

Nagy Szabolcs

10.b 4. hely

Oláh Dániel

10.b 5. hely

Gyáfrás Lilla

10.c 6. hely

Boczek Balázs

10.c 8. hely


Megyei Történelemverseny

Boczek Balázs

10.c 1. hely Felkészítő tanár:
Káliné dr. Kovács Ilona

Kovács Gábor

10.d 2. hely

Gyáfrás Lilla

10.c 4. hely

Bodonyi Orsolya

11.d 1. hely Felkészítő tanár:
Baráth Márta

Szabó Ramóna

11.d 2. hely

Tóth Bence

11.d 3. hely

Bártfai Csilla

11.d 4. hely

Urbán Dorottya

11.d 9. hely

Csomor Tamás

12.d 2. hely

Takács Martin

12.c 3. hely

Bánki Szabolcs

12.d 4. hely

Bodnár Zoltán

12.d 6. hely


Tarján Imre Emlékverseny

Farkas Vajk

10.a

1. hely

Felkészítő tanár: Lapu Béla

Nagy Dániel

10.a

Tóth András

10.a

Börcsök Máté

10.b

3. hely 

Felkészítő tanár: Pécsi István 

Csajka Krisztina

10.b

Sztrunga Döme

10.b


Verseghy Ferenc Könyvtár prózaíró   pályázat

Gál Fanni

10.c

1. hely

Felkészítő tanár: Bódor Mária

 

„Verseghy Ferenc és a felvilágosodás kora” középiskolai pályázat – Irodalom 1. kat.

Gál Fanni

10.c

1. hely

Felkészítő tanárok: Bódor Mária, Káliné dr. Kovács Ilona, Dr. Timár Krisztina

Cziffra Bálint

11.b

1. hely
+ különdíj

Szekeres Rita Ágnes

  9.b

2. hely

Felkészítő tanár: Nagyné Matolcsi Éva

Mátyás Györgyi

  9.b

3. hely

 

 

„Verseghy Ferenc és a felvilágosodás kora” középiskolai pályázat – Irodalom 2. kat.

Lukács Vanda

10.d

1. hely

Felkészítő tanárok: Biró Sándorné,
Oláhné Farkasinszki Edit

Bozsányi Szabolcs

12.c

1. hely

Fekete Eszter

   9.a

2. hely

Felkészítő tanárok: Bódor Mária,
Nagyné Matolcsi Éva

Faragó Fanni

   9.c

2. hely

Tóth Katalin

10.b

3. hely

Felkészítő tanár: Nagyné Matolcsi Éva

Kormos Kevin

   9.c

3. hely

 

„Verseghy Ferenc és a felvilágosodás kora” középiskolai pályázat – Történelem kat.

Köcski Nóra

11.c

1. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta

 

„Verseghy Ferenc és a felvilágosodás kora” középiskolai pályázat – Néprjaz kat.

Sági Barbara Erika

10.c

1. hely
+ nagydíj

Felkészítő tanár: Bódor Mária

 

„Verseghy Ferenc és a felvilágosodás kora” középiskolai pályázat – Ruhatervezés

Galambos Diána

11.c

1. hely

Felkészítő tanár: Tóth Lajos

Szeifert Orsolya

11.c

1. hely

Kovács Daniella

  9.b

1. hely
+ különdíj

Felkészítő tanár: Nagyné Matolcsi Éva,
Káliné dr. Kovács Ilona

#eredmények #versenyek