2014/2015-ös tanév országos és megyei versenyeredmények

2015-04-13

 ORSZÁGOS SZAKTÁRGYI ÉS MŰVELTSÉGI VERSENYEK

2014-2015

 Eredmények

 

Arany Dániel Matematikaverseny

Tóth Máté

9.b

13.-14. hely

Felkészítő tanárok:
Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás

 

 

 


Arany János Irodalmi Verseny

Mihályi Viven

9.c

ezüst diploma

Felkészítő tanár: Baráth Márta

Kiss Helga

9.c

34. hely


Curie Kémiaverseny

Majercsik Bence

10.a

9. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna


EKTF I. világháborús történelmi verseny

Fábián Erik
Köböl Vincze

Szűcs Győző

 

10.b

 

2. hely

Felkészítő tanár: Pókász Levente


Eötvös József Tanulmányi Verseny – magyar irodalom

Gál Fanni

12.c

4. hely

Felkészítő tanár: Bódor Mária


Implom József Helyesírási Verseny

László Zsófia

9.c

8. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta


Irinyi János Kémiaverseny – I.a kategória

Tóth Máté

9.b

31. hely

Felkészítő tanárok: Kiss Béla

Paulovics Péter

9.b

50. hely


Irinyi János Kémiaverseny – I.b kategória

Barhács Balázs

9.a

15. hely

Felkészítő tanár:
Pogányné Balázs Zsuzsanna


Irinyi János Kémiaverseny – II.a kategória

Árvai Csaba

10.b

13. hely

Felkészítő tanár:
Pogányné Balázs Zsuzsanna


Irinyi János Kémiaverseny – II.b kategória

Majercsik Bence

10.a

24. hely

Felkészítő tanár:
Pogányné Balázs Zsuzsanna


Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Lucza Levente

9.a

20. hely

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária


Kockakobak Matematika Verseny

Szegfű Patrik

9.b

3. hely

Felkészítő tanárok:,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás

Kovács Marcell

9.b

12. hely


Kozma László Informatikai Alkalmazói Verseny

Korom Kata

9.b

 

Felkészítő tanár: Tekse Mariann

Kovács Marcell

9.b

1. hely

Szabó Zsombor

9.b

 


Kutatók Éjszakája Középiskolások Kémiaversenye

Ember Orsolya

11.b

3. hely

Felkészítő tanár:
Pogányné Balázs Zsuzsanna

Nánási Dalma

11.b

Rimóczi Alíz

11.c


Less Nándor Földrajzverseny

Varga Péter

9.d

 

Felkészítő tanár: Jancsó Andrea


Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny

Varga Péter

9.d

17. hely

Felkészítő tanár: Jancsó Andrea


Megavers

Boczek Balázs

12.c

Szolnok város
különdíja

Felkészítő tanár: Bódor Mária


Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny

Fábián Erik

10.b

37. hely

Felkészítő tanár: Veres Dénes


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Árvai Csaba

10.b

9. hely

Felkészítő tanárok: Pécsiné Röhri Zsuzsanna, Somogyi Tamás,
Veres Dénes

Rochlitz Róbert

10.b

11. hely

Szegfű Patrik

9.b

18. hely


Oláh György Országos Kémiaverseny

Ember Orsolya

11.b

6. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna


Országos Angol nyelvi Verseny (Barcs)

Kanyó Krisztina

10.d

6. hely

Felkészítő tanár: Bódor Mária


Országos Zászló és Címer pályázat

Vántus Bianka

10.a

2. hely

Felkészítő tanár: Tóth Lajos

 

Megyei Forduló eredményei

Zrínyi Matematika Verseny

Kavas Katalin

9.b

4. hely

Felkészítő tanárok:
Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás,
Veres Dénes,
Lapu Béla,
Pécsi István,
Algayné Varga Éva

Szegfű Patrik

9.b

6. hely

Algay Szabolcs

10.b

2. hely

Rochlitz Róbert

10.b

5. hely

Vincze Máté

11.b

3. hely

Börcsök Máté

12.b

1. hely

Barta Sándor

12.b

2. hely

Nagy Dániel

12.a

3. hely

Soltész János

12.b

6. hely

 

 

#versenyek #eredmények