Szolnoki Zoltán, iskolánk testnevelő tanára edzői munkájáért kitüntetésben részesült

2015-12-22

December 2-án rendezték meg az immár hagyományos Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola díjátadó ünnepségét. Iskolánk tanulói közül is sokan szerepeltek a díjazottak között. Nagy öröm, hogy a Szolnoki Sportiskola második alkalommal nyerte el az év sportiskolája megtisztelő címet. Az ezzel járó díjat a sportiskola képviseletében Kányási Veronika vehette át Lehmann Lászlótól, a MOB sportiskolai programvezetőjétől.

Ehhez a szép sikerhez kiemelkedő eredményeikkel iskolánk diákjai is hozzájárultak:

Evezés:

10.b

Nagy Dömötör

10.c

Szolnoki Zoltán, iskolánk testnevelő tanára a 2014-15-ös évben végzett edzői munkájáért kitüntetésben részesült. Sportiskolás csapatával a Kosárlabda U14 Országos Bajnokságon III. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép sikerekhez!

#testnevelés #eredmények #díjak