Ösztöndíjkiírás általános iskolásoknak

2017-09-01

Ösztöndíj

„A Verseghys Diákokért” Alapítvány kuratóriuma ösztöndíjat adományoz azoknak az általános iskolai tanulóknak 9. évfolyamos tanulmányaik idejére, akik a Szegő Gábor Matematikaversenyen vagy a Tarján Imre Fizikaversenyen kiemelkedő eredményt értek el és tanulmányaikat a Verseghy Ferenc Gimnáziumban folytatják.

A Szegő Gábor Matematikaverseny

1. helyezettje                           30.000 Ft,
2. helyezettje                           25.000 Ft,
3. helyezettje                           20.000 Ft,
4. helyezettje                           15.000 Ft,
5. helyezettje                           10.000 Ft összegű ösztöndíjban részesül.

A Tarján Imre Fizikaverseny

1. helyezett csapatának tagja    10.000 Ft,
2. helyezett csapatának tagja      5.000 Ft összegű ösztöndíjban részesül.

Az ösztöndíj kifizetése két részletben történik.

1. részlet                                szeptember hónap
2. részlet                                február hónap

A 2. részlet folyósításának feltétele, hogy a tanuló az I. félév tanulmányi követelményeit legalább a 9. évfolyam tanulmányi átlaga szerinti eredménnyel teljesítse.

Szolnok, 2017. szeptember 1.

Pogány Gyula

a kuratórium elnöke

#ösztöndíj #beiskolázás #versenyek #alapítvány #Szegő_Gábor_Matematikaverseny #Tarján_Imre_Emlékverseny #tehetséggondozás