2015/2016-os tanév országos és megyei versenyeredmények

2016-09-01

Országos és Regionális Versenyek
2015/2016
Döntő

 

DEIK Regionális Programozó Csapatverseny

Verseghy Ferenc Gimnázium csapata

Kovács Marcell

10.b

15. hely

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Szabó Zsombor

10.b

László Norbert

9.b

Szepesi Zoltán

9.b

 

 

 

 

EKTF által szervezett szépkiejtési verseny - angol nyelv

Kiss Melissza

11.c

3. hely

Felkészítő tanár: dr. Kondrai Lászlóné

 

 

 

 

EKTF által szervezett szépkiejtési verseny - német nyelv

Veres Beálta

12.c

2. hely

Felkészítő tanár: Kaid Éva

Vasas Dorina

12.c

5. hely

 

 

 

 

Éld át a történelmet! Interaktív országos történelemverseny

Fábián Erik

11.b

1. hely

Felkészítő tanárok: Káliné dr. Kovács Ilona, Pókász Levente

Mátyás Györgyi

12.b

3. hely

Felkészítő tanár: Káliné dr. Kovács Ilona

 

 

 

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

László Zsófia

10.c

megyei
1. hely
kárpát-medencei
döntő
6. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta

Pókász Zoltán

10.c

megyei
2. hely

       

Holló András Megyei Fizikaverseny

Wesniczky Albert

11.b

2. hely

Felkészítő tanárok:
Veres Dénes,
Lapu Béla

Vöröslakos Balázs

10.a

4. hely

Fábián Erik

11.b

5. hely

Mátyus Adrienn

12.b

3. hely

       

Horváth István Károly Országos Klasszika-filológiai és Latin Nyelvi Verseny

Majercsik Bence

11.a

1. hely

Felkészítő tanár: dr. Valyon Eszter

       

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Rochlitz Róbert

11.b

21. hely

Felkészítő tanárok: Drávucza Anita, Lapu Béla
Pécsi István, Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás, Veres Dénes

Vincze Máté

12.b

23. hely

Bognár Ádám

9.b

29. hely

Szegfű Patrik

10.b

33. hely

Nagy Olivér

11.a

75. hely

       

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiaverseny

Lucza Levente

10.a

3. hely

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

       

KockaKobak Országos Matematikaverseny

Szegfű Patrik

10.b

5. hely

Felkészítő tanárok: Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás

Bognár Ádám

9.b

7. hely

Felkészítő tanárok: Drávucz Anita,
Pécsi István

       

 

 

 

 

Náboj fizikaverseny

Verseghy Ferenc Gimnázium csapata

Kavas Katalin

10.b

3. hely

Felkészítő tanár: Pécsi István

Kovács Marcell

10.b

Paulovics Péter

10.b

Szabó Zsombor

10.b

Tóth Máté

10.b

 

 

 

 

Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny

Szabó Zsombor

10.b

2. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Kovács Marcell

10.b

3. hely

Gál Patrik

11.b

6. hely

 

 

 

 

Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny

Árvai Csaba

11.b

7. hely

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Ember Orsolya

12.b

7. hely

 

 

 

 

Szegedi Innovatív Informatika Verseny

Kovács Marcell

10.b

2. hely

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Tóth Máté

10.b

 

 

 

 

Szent-Györgyi Tanulmányi Verseny

Verseghy Ferenc Gimnázium csapata

Ember Orsolya

12.b

5. hely

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Lengyel Mercédesz

12.a

Majercsik Bence

11.a

 

 

 

 

Dr. Szentágothai János Biológiaverseny

Pinczi Richárd

12.c

11.hely

Felkészítő tanára: Bodor Tibor

 

 

 

 

Tiéd a Szó-tár Szótárhasználati Vetélkedő

Darabos Maté

10.c

1. hely

Felkészítő tanára: dr. Valyon Eszter

Simon Diána

Szőllősi Letícia

Túri Anita

Tarjáni-Nagy Zsófia

 

 

 

 

Vigadó 150 művészettörténeti vetélkedő

Verseghy Ferenc Gimnázium 9.d osztály csapata

Bakó Kornél

 

6. hely

Felkészítő tanárok:
Pókász Levente,
Tóth Lajos

Garamvölgyi Gréta

 

Horváth Dorka

 

Csapó Dorka

 

Sebestyén György

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

csapatverseny:

 

 

 

9.évfolyam

 

1. hely

 

10. évfolyam

 

2. hely

 

11. évfolyam

 

1. hely

 

12. évfolyam

 

1. hely

 

 

 

 

 

egyéni:

 

 

 

Katona Tíra Panna

9.b

2. hely

Felkészítő tanárok:
Drávucz Anita,
Lapu Béla,
Pécsi István,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Somogyi Tamás,
Veres Dénes

Lapu Kolos

9.b

3. hely

Csillag Csongor

9.b

5. hely

Kavas Katalin

10.b

3. hely

Wesniczky Albert

11.b

3. hely

Kiss Attila Csaba

11.b

5. hely

Vincze Máté

12.b

1. hely

Bakondi Dóra

12.b

2. hely

 

 

 

 

II. fordulóba, döntőbe jutott tanulóink

Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny I. kategória

Szécsi Virág

9.a

 

Felkészítő tanár: Algayné Varga Éva

 

 

 

 

Arany János Irodalmi Verseny

Kiss Helga

10.c

országos döntőbe jutottak

Felkészítő tanár: Baráth Márta

László Zsófia

10.c

Mihályi Vivien

10.c

Tarjáni-Nagy Zsófia

10.c

 

 

 

 

Bacsó Nándor Megyei Földrajzverseny

Simon Máté

9.b

 

Felkészítő tanárok: Borosné Szlávik Mária,
Tarjányi István

Markó Bernadett

9.d

Paulovics Péter

10.b

Varga Péter

10.d

 

 

 

 

Curie Kémia Emlékverseny

Csikos Attila

9.a

területi döntőbe jutottak

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Farkas Norbert

9.a

Németh Lili

9.a

Szécsi Virág

9.a

Barhács Balázs

10.a

Dózsa Gergő

10.a

Majercsik Bence

11.a

Árvai Csaba

11.b

Ember Orsolya

12.b

 

 

 

 

Dusza Árpád Országos Programozási Emlékverseny

Kovács Marcell

 

 

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Szabó Zsombor

 

 

Tóth Máté

 

 

 

 

 

 

Dürer Verseny

Katona Tíra Panna

9.b

 

Felkészítő tanárai: Drávucz Anita,
Pécsi István

 

 

 

 

Gábor Dénes Országos Számítástechnikai Emlékverseny

Paulovics Péter

10.b

 

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Szabó Zsombor

10.b

 

Tóth Máté

10.b

 

 

 

 

 

Horváth István Károly Latin Nyelvi és Ókortudományi Verseny

Majercsik Bence

11.a

 

Felkészítő tanár: dr. Valyon Eszter

 

 

 

 

Innovációs Tehetségkutató Verseny

Szabó Zsombor

10.b

 

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Tóth Marcell

10.b

 

 

 

 

 

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

Nagy Márk

9.a

 

Felkészítő tanár: Pogányné Balázs Zsuzsanna

Szécsi Virág

9.a

 

Barhács Balázs

10.a

 

Dózsa Gergő

10.a

 

Lescsinszky Beatrix

10.a

 

Pintér Boglárka

10.a

 

Náhóczki Áron

10.c

 

Szilágyi Bence

10.c

 

 

 

 

 

Paulovics Péter

10.b

 

Felkészítő tanár: Kiss Béla

Tóth Máté

10.b

 

       

Kozma László Országos Informatikai Tanulmányi Verseny

Verseghy Ferenc Gimnázium 9.b osztály két csapata

Balogh Domokos

 

 

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Bevíz Zoltán

 

 

Szepesi Zoltán

 

 

 

 

 

Fonyó Gergő

 

 

Lapu Kolos

 

 

Molnár Gábor

 

 

 

 

 

 

Mikola Sándor Országos Középiskolai Fizikaverseny

Bognár Ádám

9.b

 

Felkészítő tanár: Pécsi István

Szepesi Zoltán

9.b

 

Kovács Marcell

10.b

 

Paulovics Péter

10.b

 

Tóth Máté

10.b

 

 

 

 

 

Dózsa Gergő

10.a

 

Felkészítő tanár: Veres Dénes

 

 

 

 

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Alkalmazói Tanulmányi Verseny

Szabó Zsombor

10.b

 

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

 

 

 

 

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny

Kiss Boglárka

9.a

alkalmazói
kategória

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Bevíz Zoltán

9.b

Korom Kata

10.b

Paulovics Péter

10.b

Szabó Zsombor

10.b

Tóth Máté

10.b

 

 

 

László Norbert

9.b

programozás
kategória

Szepesi Zoltán

9.b

Kovács Marcell

10.b

 

#versenyek #eredmények