2017. október 23.

2017-10-31

Idén az október 23-ai ünnepséget a 10. c osztályos tanulók szervezték és adták elő. A hagyományokat követve először közösen elénekeltük a himnuszt. A műsor Palya Bea Szabadon című dalával kezdődött, melyet Tóth Emese, Kóródi Petra, és Murvai Márton (12. a) tolmácsolásában hallgathattuk meg. Ezután következett a műsor központi része: a diákok piros, sárga és zöld színű festett levelekkel jelenítették meg az ősz, az elmúlás, s a szomorú veszteség hangulatát, miközben egy - az ősz színeibe öltözött - pár (Malecz Levente és Kardos Anna) keringőzött. Ezt követően különböző versrészleteket hallhattunk, melyet egy közös tánc követett. A műsort énekszóval zárták, szintetizátoron Pókász Levente Tanár Úr kísért.

#Ünnepségek #Október 23