OKTV eredményeink - 2017/2018

2018-09-01

Döntő


Földrajz

Paulovics Péter

12.b

8. hely

Felkészítő tanár: Tarjányi István


Francia nyelv I kategória

Kiss Kata

12.a

32. hely

Felkészítő tanár: Dr. Valyon Eszter Etelka


Informatika I. kategória

Szabó Zsombor

12.b

11. hely

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Tóth Máté

12.b

16. hely

Felkészítő tanár: Tekse Marianna

Kovács Marcell

12.b

46. hely

Felkészítő tanár: Tekse Marianna


Kémia II. kategória

Barhács Balázs Marcell 12.a 19. hely

Felkészítő tanár: Balázs Zsuzsanna


Magyar irodalom

Mihályi Vivien

12.c

2. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta

Vizi Luca Márta

12.b

22. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta


Magyar nyelv

László Zsófia

12.c

3. hely

Felkészítő tanár: Baráth Márta


Történelem

Paulovics Péter

12.b

1. hely

Felkészítő tanár: Káliné dr. Kovács Ilona

 

II. fordulóba jutott tanulók


Angol nyelv I. kategória

Bozsó Csanád

11.c

Felkészítő tanár: Bozsik Lászlóné

Pókász Zoltán István

12.c

Felkészítő tanár: Dr. Timár Krisztina


Biológia I. kategória

Szécsi Virág Barbara

11.a

Felkészítő tanár: Bodor Tibor


Biológia II. kategória

Bíró Ágnes Katalin

12.a

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Földi Emese

12.a

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Lucza Levente Szabolcs

12.a

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Nagy Dávid

12.a

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária

Pintér Boglárka

12.a

Felkészítő tanár: Borosné Szlávik Mária


Fizika II. kategória

Tóth Máté

12.b

Felkészítő tanár: Pécsi István


Francia nyelv I kategória

Darabos Máté Barnabás

12.c

Felkészítő tanár: Dr. Valyon Eszter Etelka

Tamás Miklós

12.d

Felkészítő tanár: Dr. Valyon Eszter Etelka


Kémia I. kategória

Náhóczki Áron

12.c

Felkészítő tanár: Balázs Zsuzsanna


Matematika II. kategória

Szécsi Virág Barbara

11.a

Felkészítő tanár: Algayné Varga Éva


Német nyelv I. kategória

Csajka Brigitta

12.b

Felkészítő tanár: Kaid Éva


Történelem

Kavas Katalin

12.b

Felkészítő tanár: Szabó Jusztina