Szegő Gábor Matematikaverseny - Döntősök

2018-12-19

Szegő Gábor Matematikaverseny
döntőbe jutott tanulók
2018/2019. tanév

A Szegő Gábor Matematikaverseny döntő fordulójába az alábbi 35 tanuló jutott be.

A verseny időpontja: 2019. január 11. (péntek) 13:00

A verseny időtartama: 90 perc

Az eredményhirdetés várható időpontja: 16:00

Kérjük a résztvevő versenyzőket, hogy a megjelölt időpont előtt 30 perccel (12:30-kor) jelenjenek meg a verseny helyszínén (Verseghy Ferenc Gimnázium, 5000 Szolnok, Tisza park 1.).

Ssz.

Név

O.

Helység

Iskola

1.

Puha Béla

8.

Abádszalók

Kovács Mihály Általános Iskola

2.

Balázs Dorka

8.

Abony

Somogyi Imre Általános Iskola

3.

Szűcs Bernadett

8.

Abony

Somogyi Imre Általános Iskola

4.

Varga Szabolcs

8.

Kisújszállás

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola

5.

Holyba Gergő

8.

Martfű

Martfűi József Attila Általános Iskola

6.

Borbíró Dávid

8.

Mezőtúr

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

7.

Túri Bence

8.

Nagykörű

Petrovay György Katolikus Általános Iskola, AMI, Óvoda

8.

Nagy Petra

8.

Szajol

Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola

9.

Deák Gergely

8.

Szolnok

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

10.

Kiszely Benedek

 

Szolnok

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

11.

Kovács Eszter

7.

Szolnok

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

12.

Mátyus Anett

8.

Szolnok

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

13.

Molnár Milos Nesztor

8.

Szolnok

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

14.

Pokorni Olivér Miklós

8.

Szolnok

Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

15.

Tóth Gréta

8.

Szolnok

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

16.

Tripsánszky Ákos

8.

Szolnok

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc AMI

17.

Bathó Bence

7.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

18.

Emődi Kira

7.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

19.

Györke Orsolya

7.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

20.

Skultéti Ákos

7.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

21.

Csomor Kata

8.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

22.

Györe Sándor

8.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

23.

Sándor Balázs

8.

Szolnok

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI

24.

Tornyi Bálint

8.

Szolnok

Szandaszőlősi Általános Iskola és AMI

25.

Hegedűs Nándor

8.

Szolnok

Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI

26.

Bártfai Botond

8.

Szolnok

Szegő Gábor Általános Iskola

27.

Földi Gábor

8.

Szolnok

Szegő Gábor Általános Iskola

28.

Nagy Dóra

8.

Szolnok

Szegő Gábor Általános Iskola

29.

Sipeki Márton

8.

Szolnok

Szegő Gábor Általános Iskola

30.

Molnár István Gergely

8.

Szolnok

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

31.

Matúz Marcell

8.

Tiszaföldvár

Papp Bertalan Őszőlői Általános Iskola

32.

Balpataki Dávid

 

Tiszatenyő

Tiszatenyői Szent István Általános Iskola

33.

Hegedűs Kornél

8.

Tiszatenyő

Tiszatenyői Szent István Általános Iskola

34.

Káczán-Tóth Vajk

8.

Tiszatenyő

Tiszatenyői Szent István Általános Iskola

35.

Papp Levente

8.

Zagyvarékas

Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola

#Szegő Gábor Matematikaverseny #Matematika #Eredmények #tehetség