Gyárlátogatás a Segurában

2019-01-14

2018. december 20.-án iskolánk spanyol nyelvet tanuló, illetve műszaki pálya iránt érdeklődő diákjai és néhány tanára tett látogatást Szolnok egyik legdinamikusabban fejlődő üzemében, a Segura Cégcsoport szolnoki gyárában.

Az alapító, Don Francisco Segura Segura nevét viselő Cégcsoport jól felszerelt gyárában személyesen az igazgató, Lipták Fego László Úr vezetésével csodálhattuk meg a fejlett , legmodernebb technológiákkal rendelkező gyártósorokat.

A multinacionális cég fő profilja autóalkatrészek gyártása a piac vezető márkái számára. ( Audi, Mercedes, Jaguár, Volvo)

A gyárbejáráson megjelentek a Szolnok TV munkatársai is. A látogatás végén a cég képviselői még egy karácsonyi ajándékcsomaggal is kedveskedtek a résztvevőknek.

#Segura #spanyol