Valenciai jutalomkirándulás

2019-09-23

2019. július végén 3 napos tanulmányúton vett részt  Tenkő Zita 11.a osztályos tanuló és Simon Nóra tanárnő a spanyolországi Valenciában.

Zita, a Segura Cégcsoport által támogatott spanyol háziverseny győzteseként a cég által felajánlott nyereményút részese lehetett.

A cég képviselői gyárlátogatást , irodalátogatást  és szabadidős programokat szerveztek: hajókirándulást, tengerparti ebédet, látogatást Európa egyik legnagyobb  óceanáriumába  és búcsúvacsorát egy jellegzetes helyi étteremben.

Iskolánk diákja élményekben gazdagon és spanyol nyelvtudását tovább fejlesztve tért haza. A Segura cégcsoport  nagyon komoly együttműködési szándékának köszönhetően jövőre is megrendezzük a spanyol versenyt, melynek győztese szintén részesülhet a híres spanyol vendégszeretetben.

#spanyol #Valencia #Spanyolország