Szenzációs nyári sporteredmények

2019-09-29

Az idei nyár sem telt el szép sportsikerek nélkül a Verseghys diákok számára

Zupkó Vanda (10.c) az ifjúsági kajak-kenu VB-n 1000 méteren világbajnok lett. Poznanban az ORV-n (Olimpiai Reménységek Versenye) K1 500-on célfotóval nyert, K1 1000 méteren és párosban egyaránt ezüstérmes lett, míg 200-on hatodikként zárt a versenyen.

Özbas Szofi (12.c) a Judó Ifjúsági EB-n a dobogó legfelső fokára állhatott, európa bajnok lett.

Fábián Fanni (9.d) Grazban (Ausztria) a kötélugró EB-n párosban 5. helyezést, formációban 6. helyezést ért el.

Pogány Ingrid (10.b) evezés sportágban a Nemzetközi Olimpiai Reménységek Versenyén (ORV) 1. és 2. helyezést ért el, az Országos Bajnokságon pedig kétszeres bajnok lett.

Baki Anna (12.c) az Evezős Utánpótlás Országos Bajnokságon a könnyűsúlyú dublóban 3. helyezést ért el.

Juhász Sára (11.b) az Evezős ORV-n 4-esben 3., 8-asban 2. helyezett lett. Az OB-n négyesben bajnok, kormányos nélküli kettesben 3. lett.

Erdélyi Gyula (12.a) az Evezős Ifjúsági OB-n a kormányos nélküli kettesben 4. helyezést ért el.

Az Evezős Diákolimpia Országos Döntőn dubloban Baki Anna- Erdélyi Gyula 2., Juhász Sára- Pogány Ingrid a 3. helyet szerezték meg.

Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek, a felkészítőknek és a szülőknek!

Sok sikert kívánunk a továbbiakban is!

Zupkó Vanda a döntőben, úton a világbajnoki cím felé

Őzbas Szofi a dobogón, Európa „tetején”

A győzelem pillanata

A dobogón