Szenzációs nyári sporteredmények

2019-09-29

Az idei nyár sem telt el szép sportsikerek nélkül a Verseghys diákok számára

Zupkó Vanda (10.c) az ifjúsági kajak-kenu VB-n 1000 méteren világbajnok lett. Poznanban az ORV-n (Olimpiai Reménységek Versenye) K1 500-on célfotóval nyert, K1 1000 méteren és párosban egyaránt ezüstérmes lett, míg 200-on hatodikként zárt a versenyen.

Özbas Szofi (12.c) a Judó Ifjúsági EB-n a dobogó legfelső fokára állhatott, európa bajnok lett.

Fábián Fanni (9.d) Grazban (Ausztria) a kötélugró EB-n párosban 5. helyezést, formációban 6. helyezést ért el.

Pogány Ingrid (10.b) evezés sportágban a Nemzetközi Olimpiai Reménységek Versenyén (ORV) 1. és 2. helyezést ért el, az Országos Bajnokságon pedig kétszeres bajnok lett.

Baki Anna (12.c) az Evezős Utánpótlás Országos Bajnokságon a könnyűsúlyú dublóban 3. helyezést ért el.

Juhász Sára (11.b) az Evezős ORV-n 4-esben 3., 8-asban 2. helyezett lett. Az OB-n négyesben bajnok, kormányos nélküli kettesben 3. lett.

Erdélyi Gyula (12.a) az Evezős Ifjúsági OB-n a kormányos nélküli kettesben 4. helyezést ért el.

Az Evezős Diákolimpia Országos Döntőn dubloban Baki Anna- Erdélyi Gyula 2., Juhász Sára- Pogány Ingrid a 3. helyet szerezték meg.

Szeretettel gratulálunk minden versenyzőnek, a felkészítőknek és a szülőknek!

Sok sikert kívánunk a továbbiakban is!

Zupkó Vanda a döntőben, úton a világbajnoki cím felé

Őzbas Szofi a dobogón, Európa „tetején”

A győzelem pillanata

A dobogón

Sára és Ingrid a döntőben

Juhász Sára és Pogány Ingrid 3. helyezést ért el dublóban az Evezős Országos Diákolimpia Döntőn

Baki Anna és Erdélyi Gyula dublóban 2. helyezést ért el az Evezős Országos Diákolimpia Döntőn