Megnyertük a 24 órás vetélkedőt!

2019-12-01

Ebben az esztendőben 19. alkalommal, 9 iskola részvételével rendezték meg a 24 órás vetélkedőt. Az idei tanévre a szervezők a népmese témáját választották, és ennek jegyében kezdődhettek a szervezési munkák. A csapat "karmestere" Molnár Athina 12. b osztályos tanuló volt, aki kiválóan irányította a munkát a borsószem felragasztásától kezdve egészen a nyitótánc koreográfiájának az összeállításáig.

Készült itt mézeskalácsház, rendeztek boszorkány-szépségversenyt, volt mindenkit elbódító bájital kavarás, móka és kacagás.

Reggel frissen sütött meleg pogácsával leptek meg a szülők, amit az éjszaka folyamán készítettek.

Egy pillanatig sem volt kétséges a győzelem. Az eredményhirdetést követően volt nagy öröm, ölelkezés és sírás, hisz idén mi, verseghysek nyertük meg a 24 órás vetélkedőt.

Dobos Annamária