Szurmay Ernő-díj 2020

2020-02-01

Január 22-én, a Magyar Kultúra Napján az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ Liszt Ferenc termében rendezett ünnepségen adták át a megyeszékhely idei rangos díjait.

Szalay Ferenc polgármester úrtól a város pedagógusait elismerő Szurmay Ernő-díjat idén Bartha László, iskolánk nyugalmazott igazgatóhelyettese, valamint Szűcs Sándor igazgatóhelyettes úr is átvehette.

A Szolnokért Emlékérem aranyfokozatát többek között elnyerte Rigó Éva karnagy, iskolánk nyugalmazott ének-zene tanára.

A bensőséges hangulatú ünnepség zárásaként a meghívottak az Adagio című zenés irodalmi műsort tekinthették meg, Balogh Kálmán (cimbalom), Csík János (hegedű, ének), Dresch Mihály (szaxofon, fuhun) és Őze Áron színművész közreműködésével.

#Szumary-díj #díjátadó