Rangos kitüntetések a Verseghyben

2020-07-01

A tehetség és a tehetséggondozás egyik legrangosabb kitüntetése megyénkben a Pro Talento Emlékérem. Iskolánk tehetséggondozó munkáját elismerve, az idei tanévben hárman is megkapták ezt a kitüntetést. Egyik tanárunk, Algayné Varga Éva tanárnő, s két végzős tanulónk, Gyuricskó István és Baráth László részesült Emlékéremben.

Algayné Varga Éva tanárnőt a matematika oktatásában, a matematikai tehetség fejlesztésében, valamint a versenyfelkészítésben elért eredményei alapján ítélte méltónak a kuratórium a kitüntetésre.

Gyuricskó István 12. a osztályos tanuló éveken keresztül kimagasló eredményeket ért el a biológia, a kémia és a francia nyelv tantárgyakból, közösségi és énekkari munkája példaértékű, míg Baráth László 12.b osztályos diákunk az informatika és a fizika tantárgyakból nyújtott kimagasló teljesítményt, énekkari munkája neki is példaértékű.

Gratulálunk mindhárom kitüntetettnek!

Gyuricskó István