Országos Középiskolai Versenyen elért eredményeink:

Korábbi tanévek OKTV eredményei

2018/2019-es tanév

Ebben a táblázatban azok a tanulók szerepelnek, akik az első fordulóban elérték a továbbküldési ponthatárokat.

Tantárgy

Továbbított dolgozat
név

Évfolyam
osztály

Felkészítő tanár

2. fordulóba
behívott

Döntős

Helyezés

Angol nyelv
I. kategória

Bozsó Csanád

12.c

Bozsik Lászlóné,
Kormosné Dózsa Erzsébet

 

 

Kiss Csaba Tibor

11.b

Dr. Timár Krisztina

 

 

 

Biológia
I. kategória

Balla Rita

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Bányi Kristóf

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Bede Gréta

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Bíber Veronika

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Burka Tibor

11.a

Borosné Szlávik Mária

   

Dóka Viktória Ivett

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Erdélyi Gyula

11.a

Borosné Szlávik Mária

   

Györfi Orsolya

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Gyuricskó István

11.a

Borosné Szlávik Mária

   

Kovács Dániel

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Makai Dóra

11.d

Bodor Tibor

     

Papp Zsigmond

11.a

Borosné Szlávik Mária

   

Simon Flóra Blanka

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Szép Alexander

11.a

Borosné Szlávik Mária

     

Szőrös Boglárka

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

 

Biológia
II. kategória

Farkas Nobert

12.a

Bodor Tibor

 

 

 

Szécsi Virág Barbara

12.a

Bodor Tibor

 

 

 

 

Fizika
I. kategória

Baráth László

11.b

Lapu Béla

 

 

Biró Ferenc

11.b

Lapu Béla

 

 

 

Dénes Gergő

11.b

Lapu Béla

 

 

 

Földrajz

Markó Bernadett Kinga

12.d

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Francia nyelv
I kategória

Csoór Véda

12.d

Kovács Vanda

 

 

 

Szűcs Klára

11.a

Dr. Valyon Eszter Etelka

 

 

 

Informatika
I. kategória

Bevíz Zoltán

12.b

Tekse Marianna

 

 

 

Biró Ferenc

11.b

Tekse Marianna

 

 

Dénes Gergő

11.b

Tekse Marianna

 

 

 

Farády Simon Hunor

11.b

Tekse Marianna

 

 

 

 

Informatika
II. kategória

Baráth László

11.b

Tekse Marianna

 

 

László Norbert

12.b

Tekse Marianna

 

 

 

Szepesi Zoltán

12.b

Tekse Marianna

 

 

 

 

Kémia
I. kategória

Fonyi Máté Sándor

10.b

Balázs Zsuzsanna Ágnes

 

 

Gyuricskó István

11.a

Kiss Béla

 

 

 

Kémia
II. kategória

Nagy Márk

12.a

Balázs Zsuzsanna Ágnes

 

 

 

Magyar irodalom

Kóródi Petra

11.c

Baráth Márta

 

 

Lefor Petra

11.c

Baráth Márta

 

 

Tóth Emese

11.c

Baráth Márta

 

 

 

Magyar nyelv

Bakos Boglárka

11.c

Baráth Márta

 

 

 

Matematika
II. kategória

Szécsi Virág Barbara

12.a

Algayné Varga Éva

 

 

 

 

Német nyelv
I. kategória

Németh Lili

12.a

Biró Sándorné

 

 

 

Orosz nyelv
I. kategória

Nagy Bálint Tibor

12.b

Kaid Éva Anita

 

 

 

 

Spanyol nyelv
I. kategória

Szűcs Klára

11.a

Dr. Valyon Eszter Etelka

 

 

 

Történelem

Kiss Csaba Tibor

11.b

Tarjányi István

 

 

 

Kondor Ninetta Noémi

12.d

Pókász Levente László

 

 

 

Kota Johanna

11.c

Baráth Márta

 

 

 

Korábbi tanévek OKTV eredményei