Országos Középiskolai Versenyen elért eredményeink:

Korábbi tanévek OKTV eredményei

2016/2017-es tanév

Ebben a táblázatban azok a tanulók szerepelnek, akik az első fordulóban elérték a továbbküldési ponthatárokat.

Tantárgy

Továbbított dolgozat
név

Évfolyam
osztály

Felkészítő tanár

2. fordulóba
behívott

Döntős

Helyezés

Angol nyelv
I. kategória

Féderer Fruzsina Fanni

12.c

Dr. Kondrai Lászlóné

 

 

Kanyó Krisztina

12.d

Bódor Mária

 

 

Nagy Olivér

12.a

Bódor Mária

 

 

 

Korom Kata

11.b

Dr. Kondrai Lászlóné

 

 

 

Kovács Marcell

11.b

Dr. Kondrai Lászlóné

 

 

 

Náhóczki Áron

11.c

Dr. Timár Krisztina

 

 

 

Pókász Zoltán István

11.c

Dr. Timár Krisztina

 

 

Szabó Zsombor

11.b

Dr. Kondrai Lászlóné

 

 

 

 

Biológia
I. kategória

Bozóki Anna

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Földi Emese

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Harangozó Fanni

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Herőczi Éva

11.b

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Király Mihály

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Kiss Áron Tamás

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Korom Kata

11.b

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Lescsinszky Beatrix Anna

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Lucza Levente Szabolcs

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Mihályi Vivien

11.c

Tóth Tibor

 

 

 

Monostori Zóra Márta

11.c

Tóth Tibor

 

 

 

Murvai Márton

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Nagy Bence Sándor

11.b

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Nagy Dávid

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Nagy Emese

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Nyuli Dóra

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Pintér Boglárka

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Tóth Marcell

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Túri Anita

11.c

Tóth Tibor

 

 

 

Szecsei Georgina Zsuzsanna

11.b

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Szőllősi Letícia

11.c

Tóth Tibor

 

 

 

Vöröslakos Balázs

11.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

 

Biológia
II. kategória

Abasiute Abigél Ime

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Ágotai Csenge

12.a

Bodor Tibor

 

 

 

Apatóczky Ádám

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Bátyai Dávid

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Bencsik Luca

12.c

Bodor Tibor

 

 

Borbáth-Székely-Varga Szabolcs

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Demeter Sára

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Eszes Ákos

12.b

Bodor Tibor

 

 

 

Kanyó Barnabás

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Kiss Krisztina

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Kovács Dávid Gusztáv

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Kovács Zsombor

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Köböl Vince

12.b

Bodor Tibor

 

 

 

Kudrjavcev Gabriella

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Lesták Fanni

12.d

Bodor Tibor

 

 

 

Majercsik Bence

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Megyes Gabriella

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

Németh Noémi

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Rigó Fruzsina Míra

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

Szikszai Bálint

12.b

Bodor Tibor

 

 

 

Terék Bence

12.d

Bodor Tibor

 

 

 

Tóth Kinga

12.a

Borosné Szlávik Mária

 

 

 

 

Fizika
I. kategória

Paulovics Péter

11.b

Pécsi István

 

 

Tóth Máté

11.b

Pécsi István

14. hely

 

Fizika
II. kategória

Rochlitz Róbert

12.b

Veres Dénes

 

 

 

Földrajz

Varga Péter

11.d

Tarjányi István

9. hely

 

Francia nyelv
I kategória

Berényi Viktóra

12.c

Brahmi Djamel Eddine

 

 

 

Fekete Csilla

11.d

Dr. Valyon Eszter Etelka

 

 

 

Molnár Erik

12.b

Brahmi Djamel Eddine

 

 

Németh Noémi

12.a

Dr. Valyon Eszter Etelka

 

 

Szakács Gréta

12.b

Brahmi Djamel Eddine

 

 

 

Vántus Bianka

12.a

Dr. Valyon Eszter Etelka

 

 

 

Informatika
I. kategória

Szabó Zsombor

11.b

Tekse Marianna

26. hely

Tóth Máté

11.b

Tekse Marianna

30. hely

Vass Viktor Tivadar

12.a

Tekse Marianna

 

 

 

Kémia
I. kategória

Árvai Csaba

12.b

Balázs Zsuzsanna

 

 

Barhács Balázs Marcell

11.a

Balázs Zsuzsanna

 

 

 

Szikszai Bálint

12.b

Balázs Zsuzsanna

 

 

 

 

Kémia
II. kategória

Majercsik Bence

12.a

Balázs Zsuzsanna

24. hely

 

Magyar
irodalom

László Zsófia

11.c

Baráth Márta

 

 

 

Mihályi Vivien

11.c

   

Tajáni-Nagy Zsófia

11.c

     

Vizi Luca Márta

11.b

 

 

 

Matematika
II. kategória

Nagy Olivér

12.a

Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Pogány Gyula

 

 

 

Rómer Zoltán

12.a

 

 

 

 

Matematika
III. kategória

Paulovics Péter

11.b

Pécsi István,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna

 

 

 

Rochlitz Róbert

12.b

Pécsiné Röhri Zsuzsanna,
Veres Dénes

 

 

 

Tóth Máté

11.b

Pécsi István,
Pécsiné Röhri Zsuzsanna

 

 

 

 

Rajz

Kavas Katalin

11.b

Tóth Lajos

 

 

 

 

Történelem

Csizmadia Martin

11.d

Baráth Márta

 

 

Pókász Zoltán István

11.c

Szabó Jusztina

23. hely

Varga Péter

11.d

Baráth Márta

 

 

 

Korábbi tanévek OKTV eredményei