Előző évek országos és megyei versenyek eredményei

Országos és Megyei Versenyek
2017/2018

Országos versenyek

Tantárgy

Tanuló
név

Évfolyam
osztály

Felkészítő tanár

Döntőbe bejutott

Helyezés

Angol szónokverseny

Vitális Benjámin

10. a

Boros Ildikó

3-6. hely

 

Arany Dániel
Matematikaverseny

Kürthy Dóra

9. a

Pogány Gyula

második fordulóba jutott

 

Mérész Adél

9. a

Pogány Gyula

második fordulóba jutott

 

Adamcsik Hanna

9. a

Pogány Gyula

második fordulóba jutott

 

CvetkovicJovanna

9. a

Pogány Gyula

második fordulóba jutott

 

 

Arany Dániel Matematikaverseny
Kezdők III. kategória

Fonyi Máté

9. b

Lapu Béla, Veres Dénes

26. hely

 

Arany János
Irodalmi Verseny

Lefor Petra Mónika

10. c

Baráth Márta

bronz diploma

Tóth Emese

10. c

Baráth Márta

26. hely

Kóródi Petra

10. c

Baráth Márta

31. hely

 

Dr. Árokszállásy Zoltán
biológiaverseny

Bányi Kristóf

10. a

Borosné Szlávik Mária

22. hely

 

Barcsi Országos
Angolverseny

Bíró Ferenc

10. b

László Edit

 

9. hely

 

Budó Ágoston Fizikai
Feladatmegoldó Verseny

regionális forduló

Fonyi Máté

9. b

Veres Dénes

 

1.

Kovács Gábor

10. b

Lapu Béla

 

kiemelt
dicséret

 

Édes Anyanyelvünk

Tóth Emese

10. c

Baráth Márta

3. hely

 

Nagy Zita

10. d

Tóth Vanda

6. hely

 

 

„Elfeledett GUPVI táborok világa”
Országos Történelem Verseny 

Történelem fakultációs csoport

12. d

Baráth Márta

2. hely

 

Eszterházy Károly Egyetem
által rendezett
„Reformáció” történelem verseny

Kamarás Bori,
Molnár Zoltán,
Ambrus Zsolt

11. d
csapata

Pókász Levente

 

 

Gábor Dénes
Számítástechnikai
Emlékverseny

Baráth László

10. b

Tekse Mariann

 

Bevíz Zoltán

11. b

Tekse Mariann

 

Bíró Ferenc

10. b

Tekse Mariann

 

Farády Simon Hunor

10. b

Tekse Mariann

 

Kovács Marcell

12. b

Tekse Mariann

 

Szabó Zsombor

12. b

Tekse Mariann

 

Tornyi Csaba

9. b

Tekse Mariann

 

Tóth Máté

12. b

Tekse Mariann

 

Tóth Tamás

9. b

Tekse Mariann

 

 

Implom József Helyesírási Verseny

László Zsófia

12. c

Baráth Márta

megyei 1. helyezés

3. hely

Pókász Zoltán

12. c

Baráth Márta

megyei 2. helyezés

 

 

Irinyi János Középiskolai
Kémiaverseny

Fonyi Máté

9. b

 Balázs Zsuzsanna

25. hely

Nagy Zsombor

9. a

Balázs Zsuzsanna

25.hely

Farády Simon

10. b

Balázs Zsuzsanna

33. hely

Forgács Kata

10. b

Balázs Zsuzsanna

42. hely

Gyuricskó István

10. a

Kiss Béla

17. hely

 

Kosáry Domokos
Országos Történelemverseny

Sajó Zalán

9. d

Pókász Levente

18. hely

 

MaTech verseny

Pancserek csapata

11. b

Drávucz Anita, Pécsi István

 

 

Mikola Sándor Országos Középiskolai
Tehetségkutató Fizikaverseny

Fonyi Máté

9. b

Veres Dénes

3. hely

Tóth Tamás

9. b

Veres Dénes

második fordulóba jutott

 

Németh Kristóf

9. b

Veres Dénes

második fordulóba jutott

 

 Kara Zsombor

9. b

Veres Dénes

második fordulóba jutott

 

Bányi Kristóf

10. a

Veres Dénes

második fordulóba jutott

 

Vitális Benjámin

10. a

Veres Dénes

második fordulóba jutott

 

Baráth László

10. b

Lapu Béla

második fordulóba jutott

 

Dénes Gergő

10. b

Lapu Béla

második fordulóba jutott

 

 Bíró Ferenc

10. b

Lapu Béla

második fordulóba jutott

 

Farády Simon

10. b

Lapu Béla

második fordulóba jutott

 

Forgács Kata

10. b

Lapu Béla

második fordulóba jutott

 

 

Mozaik internetes országos
történelem verseny

Berkó Georgina

9. d

Pókász Levente

17. hely

Sajó Zalán

9. d

Pókász Levente

18. hely

 

Nemes Tihamér
Informatikai Verseny
(programozó kategória)

Baráth László

10. b

Tekse Marianna

46. hely

Tornyi Csaba

9. b

Tekse Marianna

67. hely

 

Nemes Tihamér
Informatika Verseny
(alkalmazói kategória)

Farády Simon

10. b

Tekse Marianna.

34. hely

Bíró Ferenc

10. b

Tekse Marianna.

36. hely

 

Neumann Nemzetközi Tehetségkutató
Programtermék Verseny

Baráth László

10. b

Tekse Marianna

3. hely

Szabó Zsombor

12. b

Tekse Marianna

1. hely

 

Oláh György Kémiaverseny

Barhács Balázs

12. a

Balázs Zsuzsanna

5. hely

Dózsa Gergő

12. a

Balázs Zsuzsanna

11. hely

Nagy Márk

11. a

Balázs Zsuzsanna

 

Forgács Kata

10. b

Balázs Zsuzsanna

9. hely

Farády Simon

10. b

Balázs Zsuzsanna

8. hely

Nagy Zsombor

9. a

Balázs Zsuzsanna

12. hely

 

Országos Középiskolai
Problémamegoldó Verseny

Okolicsányi Ádám

12. d

Káliné dr. Kovács Ilona

3. hely

Csizmadia Martin

12. d

Baráth Márta

Gyuricza Petra

12. d

Baráth Márta

 

Országos Lotz János
szövegértési és helyesírási verseny

Bakos Boglárka

10. c

Baráth Márta

1. hely

16. hely

Erdélyi Vajk

10. c

Baráth Márta

2. hely

 

Kürthy Dóra

9. a

Varga Erika

1. hely

5. hely

Török Zita

9.

Bódor Mária

2. hely

 

Pomázi Bence

9.

Bódor Mária

3. hely

 
 

Semmelweis egészségverseny

Pintér Boglárka,
Bozóki Anna,
Nagy Emese,
Kiss Áron,
Tóth Marcell

12. a
csapata

Borosné Szlávik Mária

 

Katona Tira,
Palcsó Tamara,
Szintai Major Eszter,
Szécsi Virág,
Balogh Domokos

11. a és b
csapata

Tóth Tibor

 

 

Szép magyar beszéd

Terjéki Viktória

11. c

Bódor Mária

megyei 3. helyezés

 

Tóth Zsanett

10. b

Tóth Vanda

megyei 4. helyezés

 

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Biró Ádám Márk

9. b

Lapu Béla, Veres Dénes

megyei 1. helyezés

 

Tornyi Csaba

9. b

Lapu Béla Veres Dénes

megyei 2. helyezés

 

Hoppál Zoltán

9. b

Lapu Béla Veres Dénes

megyei 3. helyezés

 

Baráth László

10.b

Lapu Béla Algayné Varga Éva

megyei 1. helyezés

 

Kovács Gábor

10. b

Lapu Béla Algayné Varga Éva

megyei 2. helyezés

 

Szepesi Zoltán

11. b

Pécsi István Drávucz Anita

megyei 1. helyezés

 

Katona Tíra Panna

11. b

Pécsi István Drávucz Anita

megyei 2. helyezés

 

Tóth Máté

12. b

Pécsiné Röhri Zsuzsanna Pécsi István

megyei 4. helyezés

 

 

 

Megyei versenyek

Tantárgy

Tanuló
név

Évfolyam
osztály

Felkészítő tanár

Helyezés

Bacsó Nándor Megyei
Földrajzverseny

Beke Zsombor

9. a

Tarjányi István

2. hely

Forgács Kata

10. b

Tarjányi István

5. hely

Kovács Szabolcs

10. b

Tarjányi István

3. hely

Kara Zsombor

9. b

Borosné Szlávik Mária

7. hely

 

Holló András Megyei
Fizikaverseny

Bíró Ferenc

10. b

Lapu Béla

2. hely

Dénes Gergő

10. b

Lapu Béla

3. hely

Kovács Gábor

10. b

Lapu Béla

4. hely

Szepesi Zoltán

11. b

Pécsi István

1. hely

László Norbert

11. b

Pécsi István

4. hely

Bognár Ádám

11. b

Pécsi István

7. hely

Tóth Máté

12. b

Pécsi István

1. hely

Paulovics Péter

12. b

Pécsi István

2. hely

Kovács Marcell

12. b

Pécsi István

6. hely

 

Megyei Irodalomverseny

Mihályi Vivien

12. c

Baráth Márta

1. hely

Vizi Luca

12. b

Baráth Márta

3. hely

Kiss Helga

12. c

Baráth Márta

4. hely

Gazsovits Alina Cintia

12. b

Baráth Márta

11. hely

Terjéki Viktória

11. c

Bódor Mária

2. hely

Katona Tíra Panna

11. d

Varga Erika

5. hely

 

Megyei Kamarazenei
társas-ének verseny

Murvai Márton,
Horváth Kornél

12. a

dr. Valyon Eszter, Pókász Levente

arany minősítés

Verseghy Kamarakórus

 

dr. Valyon Eszter, Pókász Levente, Pécsi István.

kiemelt arany minősítés

 

Megyei német
nyelvi verseny

Bakos Boglárka

10. c

Kaid Éva

 

Hangodi Nóra

10. c

Kaid Éva

1. hely

Kota Johanna

10. c

Kaid Éva

2. hely

Kovács Kinga Rebeka

10. c

Kaid Éva

 

Jánosi Dóra

10. c

Kaid Éva

7. hely

Tekse Tamás

10. c

Kaid Éva

4. hely

Paksi Kamilla

10. c

Kaid Éva

6. hely

Baki Anna

10. c

Kaid Éva

 

Gál Réka

10.d

Hajdú Julia

 

Molnár Atina Kíra

10. b

Hajdú Julia

3. hely

Darabont Márton

10. b

Hajdú Julia

7. hely

Pál Ágnes Manlaj

10. b

Hajdú Julia

8. hely

Morvai Viktor János

10. a

Gazdag Helga

1. hely

Bozsik Tímea

10. d

Gazdag Helga

 

Szabó Egon Róbert

10. b

Bozsik Lászlóné

2. hely

Forgács Kata

10. b

Bozsik Lászlóné

6. hely

Farády Simon

10. b

Bozsik Lászlóné

 

Kiss Csaba

10. b

Kiscsatári Edit

4. hely

Bíró Ferenc

10. b

Kiscsatári Edit

 

Földi Emese

10. b

Kiscsatári Edit

9. hely

 

Megyei történelem verseny

Ollé László

10. d

Káliné dr. Kovács Ilona

3. hely

Maczó László

10. d

Káliné dr. Kovács Ilona

9. hely

Lakatos Dániel

10. d

Káliné dr. Kovács Ilona

10. hely

Pókász Bence

11. c

Tarjányi István

10. hely

Pókász Zoltán  

12. c

Szabó Jusztina

2. hely

Varga Péter

12. d

Baráth Márta

3. hely

Csizmadia Martin

12. d

Baráth Márta

4. hely

 

Várhelyi Ferenc regionális
matematikaverseny

Fonyi Máté

9. b

Lapu Béla, Veres Dénes

1. hely

Bíró Ádám

9. b

Lapu Béla, Veres Dénes

2. hely

Dénes Gergő

10. b

Lapu Béla, Algayné Varga Éva

1. hely

Baráth László

10. b

Lapu Béla, Algayné Varga Éva

2. hely

Farády Simon Hunor

10. b

Lapu Béla, Algayné Varga Éva

3. hely

Kovács Szabolcs

10. b

Lapu Béla, Algayné Varga Éva

4. hely

Száz Máté

10. b

Lapu Béla, Algayné Varga Éva

5. hely

Szepesi Zoltán

11. b

Drávucz Anita, Pécsi István

2. hely

Tóth Máté

12. b

Pécsiné Röhri Zsuzsanna, Pécsi István

1. hely

Paulovics Péter

12. b

Pécsiné Röhri Zsuzsanna, Pécsi István

6. hely

 

Korábbi években az országos és megyei versenyeken elért eredményeink: