külföldangolErasmus+

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Megvannak a Logó-pályázat győztesei!

Boros Ildikó

Boros Ildikó Közzétéve:

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Megvannak a Logó-pályázat győztesei!

Az október végén meghirdetett Erasmus+ logó-pályázatra 18 alkotás érkezett, amelyek közül az iskola diákjai és tanárai online szavazáson választhatták ki a legjobbakat.

A szavazás december 4-én éjfélkor lezárult és megszületett a végeredmény!

A verseny első két helyezettje két teljesen eltérő stílusban készült munka lett, ennek ellenére a szavazatok tekintetében csupán minimális különbség mutatkozott közöttük. A nemzetközi megmérettetésen iskolánkat képviselik:

1. helyezett „Logó06” elnevezéssel Hegedűs Bence (12.c) alkotása,

2. helyezett „Logó04” elnevezéssel Arany Anna (9.a) logó terve.

A harmadik helyen holtverseny alakult ki:

3. helyezett megosztva „Logó07” elnevezéssel Kocsi Hanna Georgina (9.c) és „Logó11” elnevezéssel Sulyok Mercédesz (9.c) munkája.

Gratulálunk a győzteseknek!

A házi versenyünk díjainak, a 25.000 Ft-os, 20.000 Ft-os és a kétszer 10.000 Ft-os Média Markt utalványoknak az átadására január közepén kerül majd sor – remélhetőleg személyesen.

Minden pályázónak köszönjük a munkáját!

Drukkoljunk együtt a két iskolai győztesnek a nemzetközi döntőn is, ahol eldől, melyik logó lesz az Erasmus+ Small Green Steps for Stopping Huge Climate Changes hivatalos logója.