Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Eredményhirdetés

Pinviczki Rajmond

Pinviczki Rajmond Közzétéve:

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Eredményhirdetés

Korábban már (https://verseghy-gimnazium.net/posts/167) írtunk a Biológiai Sokféleség Világnapjáról. Ehhez kapcsolódik az úgynevezett Zöld Hét programunk, amely május 17-21. között kerül megrendezésre. A témahét népszerűsítésének egyik feladata az volt, hogy iskolánk diákjai - egyénileg vagy csoportban - készítsenek posztert, amely ráirányítja a figyelmet az élővilágra és az azt fenyegető veszélyekre. (A beérkező posztereket meg lehet tekinteni a fenti linken.)

Rengeteg igényes, kreatív és csodálatos munka érkezett be a megadott határidőig (a zsűrinek nem volt egyszerű dolga), mi pedig úgy gondoltuk, hogy a legjobbakat díjazzuk is.

Az eredményhirdetés Igazgató Úr köszöntőjével kezdődött, utána következett a díjak átadása.

Megosztott első helyezést ért el Arany Anna (9.a) és Siklós Dorina (9.a), de természetesen senki sem távozott üres kézzel, minden résztvevőnek kedveskedtünk apróbb ajándékokkal.

A diákoknak gratulálunk, és köszönjük azt a számos fantasztikus munkát, mellyel bekapcsolódtak a munkába.

Igazgató Úr végül megköszönte Boros Ildikó tanárnőnek is a munkáját, aki a projekt iskolai koordinátora.

A zsűri tagjai:

Simon Nóra Judit tanárnő
Fodor Orsi fotográfus (Új-Néplap, szoljon.hu)
Pinviczki Rajmond tanár úr