Diákpolgármester-választás

Vargáné Török Krisztina Közzétéve:

Diákpolgármester-választás

Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata immár 5. alkalommal indította el nagyszabású programját, melynek során változatos és izgalmas feladatokkal teli kampány után a szolnoki diákság diákpolgármestert választott. A Szolnoki Szakképzési Centrum, a Tiszaparti Római Katolikus Gimnázium és a Verseghy Ferenc Gimnázium tanulói küzdöttek meg egymással a választáson, iskolánkat Ohnsorge Nóra 10. c osztályos tanuló képviselte. A jelöltek sajtótájékoztatón vettek részt, kampányrendezvényt tartottak a szolnoki Hild téren, nyilatkoztak a szolnoki televíziónak és rádiónak. A vetélkedésből végül Háló Dániel, a Szakképzési Centrum tanulója került ki győztesen, övé lett a város kulcsa, melyet október 27-én, a 24 órás vetélkedő eredményhirdetésekor vehetett át.

Ohnsorge Nóra a kampányát segítő tanulók társaságában