ünnepségkitüntetés

Pogány Gyula

Pogány Gyula Közzétéve:

Három verseghys tanárt is díjaztak a Kultúra napi ünnepségen

Január 22-én, a Magyar Kultúra Napján az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ Liszt Ferenc termében rendezett ünnepségen adták át a megyeszékhely idei rangos díjait.

Szalay Ferenc polgármester a város pedagógusait elismerő, Szurmay Ernő Díjat idén Bartha László, iskolánk nyugalmazott igazgatóhelyettese, valamint Szűcs Sándor igazgatóhelyettes úr is átvehette.
A Szolnokért Emlékérem arany fokozatát többek között elnyerte Rigó Éva karnagy, iskolánk nyugalmazott ének-zene tanára.
A bensőséges hangulatú ünnepség zárásaként a meghívottak az Adagio című zenés irodalmi műsorban gyönyörködhettek, Balogh Kálmán (cimbalom), Csík János (hegedű, ének), Dresch Mihály (szaxofon, fuhun) és Őze Áron színművész közreműködésével.