Eredmények

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny -  2021/2022

Tantárgy

Tanuló

osztály

felkészítő tanár

második

fordulóba

jutott

döntőbe

jutott

helyezés

angol nyelv I. kategória Kaid Aamal 11. c Bozsik Lászlóné

 

 

 

  Kovács Lili Gréta 11. a Boros Ildikó

 

 

 

biológia I. kategória Geszti Kata 11. a Bodor Tibor

 

 

 

  Ozsváth Szabolcs 11. b Tóth Tibor

                  ✔

                ✔

                  34.

  Szemerády Zsanett 11. a Bodor Tibor

 

 

 

biológia II. kategória Szaniszló Máté Zsolt 12. a Borosné Szlávik Mária

                  ✔

 

 

  Tyukodi Hella 12. a Borosné Szlávik Mária

                  ✔

 

 

fizika I. kategória Deák Gergely 11. b Drávucz Anita

                  ✔

   
  Tornyi Bálint 11. b Drávucz Anita

                  ✔

                ✔

                  24.

francia nyelv I. kategória Czifra Botond 12. b Dr. Valyon Eszter Etelka

                  ✔

                ✔

                   6.

  Szabó Natália 12. b Dr. Valyon Eszter Etelka

                  ✔

                ✔

                  33.

kémia I. kategória Boha Dániel 12. a Balázs Zsuzsanna Ágnes

          

   
kémia II. kategória Varga Lőrinc 12. a Balázs Zsuzsanna Ágnes

          

   
latin nyelv Czifra Botond 12. b Dr. Valyon Eszter Etelka

                  ✔

                ✔

                   2.

magyar irodalom Bányi Flóra Laura 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  16.

  Farkas Cintia Klaudia 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  13.

  Iványi Evelin 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  10.

  Kozma Klaudia 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                   2.

  Takács Gabriella Olga 12. c Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  28.

  Verbai Kitti 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  24.

  Vitai Patrik Erik 12. d Baráth Márta

                  ✔

                ✔

                  15.

magyar nyelv Kovács Szilvia 12. d Baráth Márta

                  ✔

   
  Munkácsy Luca 12. d Baráth Márta

          

   
matematika III. kategória Deák Gergely 11. b Drávucz Anita, Pécsi István      
  Radócz István 12. b Algayné Varga Éva Gyöngyi,
Lapu Béla
 

                ✔

                  31.
  Sipeki Márton 11. b Drávucz Anita, Pécsi István  

                ✔

                  41.
  Tornyi Bálint 11. b Drávucz Anita, Pécsi István      
német nyelv I. kategória Cserta Boglárka 11. c Kaid Éva Anita

          

   
  Emel Gyöngyi 12. b Szonda Hilda Katalin

          

   
  Kiszely Benedek László 11. b Biró Sándorné

          

   
  Kota Eszter 11. c Kaid Éva Anita

          

   
  Vona Virág 12. c Kiscsatári Edit

          

   
történelem Bendó Dorina 12. d Cseh Dániel

                  ✔

   
  Kovács Péter 11. c Cseh Dániel

          

   
  Molnár Luca 12. d Cseh Dániel

          

   
  V. Szabó Mátyás 12. d Cseh Dániel

                  ✔

   

 

Országos és megyei versenyeken döntős tanulóink eredményei - 2021/2022

Országos versenyek:

Angol nyelvi szónokverseny
Szemerády Zsanett (11.a) 3-6. helyezett felkészítő: Boros Ildikó

Arany János Irodalmi Verseny
Kondacs Réka (10.d) ezüst diploma felkészítő: Pinviczki Rajmond
Pallagi Anna (10.c) ezüst diploma felkészítő: Baráth Márta
Szabó Roberta (10.c) ezüst diploma felkészítő: Baráth Márta

dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny
Dzsubák Fanni (11.a) 11. helyezett felkészítő: Borosné Szlávik Mária

BME Alfa matematika verseny
Sipeki Márton (11.b) 2. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Barcsi Országos Angolverseny
Balogh Zselyke (9.ny) 3. helyezett felkészítők: Boros Ildikó, dr. Timár Krisztina
Németh Zsolt (9.d) 17. helyezett felkészítő: Bozsik Lászlóné
Papp Levente (10.b) 21. helyezett

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Dunán inneni régiója
Auerbach Anita (10.d),
Kondacs Réka (10.d),
Kondacs Virág (10.a),
Szabó Roberta (10.c)
a csapat 3. helyezést ért el felkészítők: Baráth Márta,
Pinviczki Rajmond, Szűcs Sándor

A tanári fődíjat Baráth Márta kapta
Boros Júlia (10.a),
Kovács Eszter (10.a),
Siklós Dorina (10.a),
Uri-Szabó Kíra (10.a)
a csapat országos döntőbe jutott a 3. helyen

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó verseny
Tornyi Bálint (11.b) 2. helyezett felkészítő: Drávucz Anita
Kiss Ábel (11.b) 6. helyezett

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem által szervezett országos történelemverseny
Czikora Gergő (11.d),
Demeter Mihály (11.d),
Molnár István Gergely (11.b)
a csapat 3. helyezést ért el felkészítők: Pókász Levente, Vágó Csaba

"Fiatalok az épített környezetvédelméért" országos pályázat
Kicsi Eszter Katinka (10.c) 2. helyezett felkészítő: Baráth Márta

Herba Medica Tanulmányi Verseny
Boros Júlia (10.a) 5. helyezett felkészítők: Borosné Szlávik Mária, Kiss Béla

Horváth István Károly Országos klasszika-filológiai és latin verseny
Czifra Botond (12.b) 1. helyezett felkészítő: dr. Valyon Eszter

 

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

Szpisják Zsófia (10.b) 14. helyezett felkészítő: Balázs Zsuzsanna
Joó Erik (9.a) 34. helyezett
Matajsz Eszter Hanna (9.a) 37. helyezett
Herczeg Balázs (10.a) 28. helyezett felkészítő: Kiss Béla
Siklós Dorina  (10.a) 31. helyezett
Tölgyesi Levente (10.a) 32. helyezett

KöKéL országos angol szakfordítási verseny
Szemerády Zsanett (11.a) 4. helyezett felkészítők: Balázs Zsuzsanna, Boros Ildikó

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Deák Gergely (11.b) 5. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Lázár Ervin anyanyelvi verseny
Auerbach Anita (10.d),
Kondacs Réka (10.d),
Tigyi Réka (10.d)
a csapat 4. helyezést ért el felkészítő: Pinviczki Rajmond

Latin nyelvi Diákolimpia
Czifra Botond (12.b) 10. helyezett felkészítő: dr. Valyon Eszter

MaTech verseny
Deák Gergely (12.b),
Sipeki Márton (12.b),
Tornyi Bálint  (12.b)
a csapat 5. helyezést ért el felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
Jenei Zalán (10.b) 22. helyezett felkészítő: Veres Dénes

Mozaik Tanulmányi Verseny (matematika)
Sipeki Márton (11.b) 3. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Nagy Diák Anyanyelvi Verseny
Takács Olga Gabriella (12.c) 2. helyezett felkészítő: Baráth Márta

Oláh György Kémiaverseny
Boha Dániel (12.a) 4. helyezett felkészítő: Balázs Zsuzsanna

Szegedi Innovatív Informatika Verseny
Nyolczas Áron (10.b) közönségdíjas felkészítők: Tekse Marianna, Rózsa Tamás

Szegedi Tudományegyetem spanyol tanszékének civilizációs versenye
Vincze Vivien (11.d) a zsűri művészeti különdíja felkészítő: Bohács Boglárka

Zrínyi Ilona matematikaverseny
Rimóczi Dorka (9.b) 45. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Veres Dénes
Tornyi Bálint (11.b) 16. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István


Megyei versenyek:

Bacsó Nándor földrajzverseny
Szabó Rita (10.d) 1. helyezett felkészítő: Tarjányi István
Kondacs Réka (10.d) 4. helyezett
Tigyi Réka (10.d) 5. helyezett

Holló András Fizikaversenyen
Jenei Zalán (10.b) 3. helyezett felkészítő: Veres Dénes
Szpisják Zsófia (10.b) 4. helyezett
Szabó Márton (10.b) 5. helyezett
Deák Gergely (11.b) 1. helyezett felkészítő: Drávucz Anita
Kiss Ábel  (11.b) 1. helyezett
Tornyi Bálint (11.b) 2. helyezett
Juhász Katalin (12.b) 3. helyezett felkészítő: Pécsi István
Mónus Gergely (12.b) 6. helyezett

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - megyei forduló
Munkácsy Luca (12.d) 3. helyezett felkészítő: Baráth Márta

"Írd ki magadból" prózaíró pályázat, ifjúsági próza kategória
Axtom-Varga Hanna (10.d) 1. helyezett felkészítő: Pinviczki Rajmond

Megyei angol nyelvi verseny
Papp Levente (10.b) 2. helyezett felkészítő: Bozsik Lászlóné
Czene Csaba (10.b) 6. helyezett
Fazekas Milán Zsolt (10.c) 6. helyezett felkészítő: Boros Ildikó

Megyei francia dal és prózamondó verseny - próza kategória
Türmer Zsófia (10.c) 1. helyezett felkészítő: Mihályi Zsófia
Kovács Kíra (9.d) 2. helyezett

Megyei irodalomverseny
Szabó Roberta (10.c) 1. helyezett felkészítő: Baráth Márta
Kicsi Eszter Katinka (10.c) 3. helyezett
Pallagi Anna (10.c) 4. helyezett
Balogh Janka (12.d) 2. helyezett
Besenyei Dorina (12.d) 4. helyezett
Karácsony Gergő (12.d) 5. helyezett

Megyei német verseny (csapatverseny)
Bencsik Izabella (10.c),
Kapás Adél (10.c),
Pallagi Anna 10.c)
a csapat 2. helyezést ért el felkészítő: Szonda Hilda
Ábrahám Réka (10.b),
Czene Csaba (10.b),
Tószegi Tamás (10.b)
a csapat 1. helyezést ért el felkészítő: Bozsik Lászlóné
Nagy Gréta (10.c),
Szabó Rita Annamária (10.c),
Vizi Vivien Noémi (10.c)
a csapat 2. helyezést ért el felkészítők: Kiscsatári Edit, Szonda Hilda

Megyei történelem verseny
Kondacs Réka Tünde (10.d) 2. helyezett felkészítő: Tarjányi István
Juhász Anna Viktória (10.d) 9. helyezett
Kota Eszter (11.c) 2. helyezett felkészítő: Cseh Dániel
Demeter Mihály (11.d) 3. helyezett felkészítő: Pókász Levente
Molnár istván Gergely (11.b) 6. helyezett
Czikora Gergő (11.d) 8. helyezett
Kondacs Krisztina Viktória (11.d) 11. helyezett
V. Szabó Mátyás (12.d) 5. helyezett felkészítő: Cseh Dániel
Molnár Luca (12.d) 6. helyezett
Karácsony Gergő (12.d) 8. helyezett

Szenti Ernő Megyei Rajzverseny
Bálint Fanni (12.b) 1. helyezett felkészítő: Tóth Lajos
Varga Virág (10.d) 2. helyezett
Varga Csenge (10.a) különdíj

Várhelyi megyei matematika verseny
Szpisják Zsófia (10.b) 1. helyezett felkészítők: Veres Dénes, Balázs Ildikó
Jenei Zalán (10.b) 3. helyezett
Tószegi Tamás (10.b) 5. helyezett
Debreceni Dániel (10.b) 6. helyezett
Sipeki Márton (11.b) 1. helyezett felkészítők: Drávucz Anita,
Veres Dénes, Algayné Varga Éva
Földi Gábor (11.a) 3. helyezett