Vezetőség

Pogány Gyula
Pogány Gyulamatematika - technikaközoktatási vezetői szakvizsga, mesterpedagógus - szakértőigazgató "A Verseghy Diákokért" Alapítvány kuratóriumának elnöke,
  • Graphisoft-díj (2002.)
Szabó Jusztina
Szabó Jusztinatörténelem - földrajzközoktatási vezetői szakvizsga, tehetséggondozás-tehetségfejlesztés szakvizsga, mesterpedagógus - szakértőigazgatóhelyettes
Szűcs Sándor
Szűcs Sándormagyar nyelv és irodalom - történelemközoktatási vezetői szakvizsga, mesterpedagógus - szakértőigazgatóhelyettes
  • Szurmay Ernő díj (2020.)

Tanárok

Algayné Varga Éva
Algayné Varga Évamatematikaa 12.b osztályfőnöke
Bajnai Judit
Bajnai Juditangol - magyar nyelv és irodalom
Balázs Ildikó Erzsébet
Balázs Ildikó Erzsébetmatematika - informatika
Balázs Zsuzsanna
Balázs Zsuzsannabiológia - kémiaközoktatási vezetői szakvizsga mesterpedagógus - innovátor
  • "Bonis Bona - Kiváló versenyfelkészítő" díj, (2015.)
  • "A Magyar Kémia Oktatásért" Díj, (2013.)
  • Szolnok Város Pedagógiai Díja, (2010.)
  • "Pro Talento" Díj, (2008.)
  • Szent-Györgyi Albert Emlékérem (2006.)
Baráth Márta
Baráth Mártatörténelem - magyar nyelv és irodaloma történelem munkaközösség vezetője
  • A VOSZ év tanára díja (2019.)
  • Az EMMI kiváló versenyfelkészítő díja (2019.)
  • A Szolnoki Tankerület Kiváló Pedagógusa (2018.)
  • Raoul Wallenberg-díj, (2015.)
  • "Bonis Bona - A nemzet tehetségeiért" díj, (2013.)
  • Szolnok Város Pedagógiai Díja, (2013.)
  • Miniszteri Elismerő Oklevél, (2011.)
  • a Magyar Köztársaság honvédelmi miniszterének emlékplakettje, (2003.)
  • Szolnok Tanár Ász díja (1994.)
  • "Pro Talento" Díj (2021.)
Berkó Gergő
Berkó Gergőangol-történelem
Bodor Tibor
Bodor Tiborbiológia - földrajzközoktatási vezetői szakvizsga mesterpedagógus - szakértő
Bohács Boglárka
Bohács Boglárkaspanyol - francia
Boros Ildikó
Boros Ildikótörténelem - angola 10.c osztályfőnöke, az angol munkaközösség vezetője
Borosné Szlávik Mária
Borosné Szlávik Máriabiológia - földrajzpedagógiai értékelési szakértő mesterpedagógus - szaktanácsadóa természettudományi munkaközösség vezetője
  • "Szent-Györgyi Tanár" kinevezés, (2018.)
  • Szolnok Város Pedagógiai Díja, (2014.)
  • "Szent-Györgyi Tanár" kinevezés, (2013.)
  • "Pro Talento" Díj (2011.)
Bozsik Lászlóné
Bozsik Lászlónéangol - németszakvizsgázott pedagógus (gyakorlatvezető mentortanár)a 10.b osztályfőnöke
Bíró Sándorné
Bíró Sándornémagyar nyelv és irodalom - németszakvizsgázott pedagógus (gyakorlatvezető mentortanár)az idegennyelvi munkaközösség vezetője a honlap főszerkesztője
Cseh Dániel
Cseh Dánielmagyar nyelv és irodalom - történelema 11.c osztályfőnöke
Demeter Petra
Demeter Petratestnevelésközoktatási vezetői szakvizsga mesterpedagógus - innovátora 9.ny osztályfőnöke, a közösségi szolgálat koordinátora
Dobos Annamária
Dobos Annamáriabiológia-testnevelésa 11.a osztályfőnöke, a diákmozgalmat segítő tanár
Drávucz Anita
Drávucz Anitamatematika - fizikatehetséggondozás-tehetségfejlesztés szakvizsgaa 11.b osztályfőnöke, a matematika munkaközösség vezetője
  • Pro Progressio díj (2015.)
Gazdag Helga
Gazdag Helganémet - történelema 12.a osztályfőnöke, A "Verseghy segít" program irányítója, A Szolnoki Tankerület Kiváló Pedagógusa (2021.), az iskolabolt vezetője, minőségirányítási vezető
Grenczer Georgina
Grenczer Georginatestnevelés - gyógytestnevelésa 10.a osztályfőnöke a testnevelés munkaközösség vezetője, a DSE elnöke
  • Kiváló Mentor-Tanuló Pár (2009.)
Jegesi László
Jegesi Lászlótestnevelés - gyógytestnevelés
Kaid Éva
Kaid Évanémet – orosza verseghys nyakkendők és kitűzők koordinátora
Kiscsatári Edit
Kiscsatári Editnémet - orosz"A Verseghy Diákokért" Alapítvány kuratóriumának tagja
Kiss Béla
Kiss Bélamatematika - kémiaközoktatási vezetői szakvizsga
Lapu Béla
Lapu Bélamatematika - fizikaszakvizsgázott pedagógus, mesterpedagógus-innovátor
  • "Pro Talento" Díj (2005.)
László Edit
László Editangolaz Intézményi Tanács tagja
Pinviczki Rajmond
Pinviczki Rajmondmagyar nyelv és irodalom - földrajzA Diáktoll koordinátora
Pókász Levente
Pókász Leventetörténelem - ének-zenea 11.d osztályfőnöke, az énekkar vezetője, az iskolarádió felelőse
Rózsa Tamás
Rózsa TamásfizikaA fizika és a digitális munkaközösség vezetője
  • A Szolnoki Tankerület Digitális Oktatásért Elismerő Oklevele (2020.)
Simon Nóra Judit
Simon Nóra Juditangol - spanyol
Somogyi Tamás
Somogyi Tamásmatematika - fizikaa 9.d osztályfőnöke
Dr. Szabó Károlyné
Dr. Szabó Károlynétörténelem - könyvtáraz iskola könyvtárosa, tankönyvfelelős
Szarvas Natália Jevgenyevna
Szarvas Natália Jevgenyevnamatematika - fizikaa 12.d osztályfőnöke
Szolnoki Zoltán
Szolnoki Zoltántestnevelésa 9.b osztályfőnöke, balesetvédelmi felelős
Szonda Hilda Katalin
Szonda Hilda Katalinnémet
Tarjányi István
Tarjányi Istvántörténelem - földrajza 10.d osztályfőnöke
  • Miniszteri Elismerő Oklevél (2020.)
Tekse Marianna
Tekse Mariannamatematika - fizika - informatika
  • "Bonis Bona - Kiváló Tehetséggondozó" díj (2018.)
Dr. Timár Krisztina (PhD)
Dr. Timár Krisztina (PhD)magyar nyelv és irodalom - angola magyar munkaközösség vezetője
Tóth Lajos
Tóth Lajosvizuális kultúra
  • Kaposvári Gyula-díj (2021)
Tóth Tibor
Tóth Tiborbiológia - technikaközoktatási vezetői szakvizsga, tehetséggondozás-tehetségfejlesztés szakvizsga, mesterpedagógus - szakértőa 9.a osztályfőnöke, az önértékelési munkaközösség vezetője
  • "Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért" díj (2013.)
Dr. Valyon Eszter (PhD)
Dr. Valyon Eszter (PhD)magyar nyelv és irodalom - francia - latin - spanyol - lengyel
Vargáné Török Krisztina
Vargáné Török Krisztinamagyar nyelv és irodaloma 12.c osztályfőnöke, az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
  • Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, (2008.)
  • Junior Prima Díj (2007.)
Veres Dénes
Veres Dénesmatematika - fizika - számítástechnikaszakvizsgázott pedagógus, mesterpedagógus - szaktanácsadóMiniszteri Elismerő Oklevél (2020.)
  • "Pro Talento" Díj, (2014.)
  • Graphisoft-díj (2003.)

Óraadók

Debreczeniné Simon Marianna
Debreczeniné Simon Mariannapszichopedagógia szakirányszakvizsgázott pedagógus, mesterpedagógus - szakértőgyógypedagógus
Kaló András
Kaló Andrásfilozófia
Mihályi Zsófia Gabriella
Mihályi Zsófia Gabriellafrancia
Pécsi István
Pécsi Istvánmatematika - fizikaszakvizsgázott pedagógus, mesterpedagógus - szaktanácsadó
  • MOL-MesterM-díj, (2012.)
  • Szilárd Leó Tanári Delfin Díj, (2010.)
  • Ericsson-díj, (2005.)
  • Graphisoft-díj, (2003.)
  • Szolnok Város Pedagógiai Díja (2001.)

Nevelő, oktató munkát közvetlenül segítők

Fügedi Petra Anna
Fügedi Petra Annaiskolapszichológus
Hangodi Sándor
Hangodi Sándorlaboráns
Kaló András
Kaló Andrásiskolatitkár
Kovácsné Molnár Katalin
Kovácsné Molnár Kataliniskolatitkár
Pataki Istvánné
Pataki Istvánnépedagógiai asszisztens
Rimóczi Zsuzsanna
Rimóczi Zsuzsannagazdasági dolgozó
Rácz Rozáliapedagógiai asszisztens
Savara Zsolt
Savara Zsoltlaboráns, gondnok
Tarsoly Mária
Tarsoly Máriagazdasági vezető
Török Gábor
Török Gáborrendszergazda

Karbantartók, portások, takarítók

Falusi Szabolcs
Faragó Sándorné
Fehér Elvira
Fehér Elvira
Horváth Ágnes
Lukács Jánosné
Lukács Jánosné
Rózsa Attila
Rózsa Attila
Szendrei Zsoltné
Szendrei Zsoltné
Török István