Erasmus+angolkülföld

Boros Ildikó

Boros Ildikó Közzétéve:

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek

Az első lépés novemberre: légy kreatív, és tervezz egy egyedi, kifejező logót a projektünkhöz!

A három legjobb logó alkotói jutalomban részesülnek, emellett az első és a második helyezett logók indulnak egy nemzetközi megmérettetésen a partneriskolák legjobb logóival együtt. A nemzetközi győztes alkotás lesz az Erasmus+ projekt hivatalos logója :)

A logók készülhetnek szabadkézi rajz formájában, vagy segítségül hívhatod a számítógépet is. Eredeti, saját alkotásokat várunk, kérjük, mindenki tartsa tiszteletben a szerzői jogokat!

A logó utaljon a projekt tematikájára, valamint tartalmaznia kell az alábbi kötelező elemeket:

- a program rövidítését: SGS (Small Green Steps),

- az Erasmus+ logót,

- a résztvevő 6 ország, Franciaország, Portugália,,Ciprus, Litvánia, Törökország és Magyarország zászlóit.

A pályamunkákat elektronikus formában ide küldjétek: erasmusplus@verseghy.net

Beérkezési határidő: 2020. december 4. 23:59

Az iskolai versenyünk nyereményei:

Fődíj: 25.000 Ft

2. helyezett: 20.000 Ft

3. helyezett: 10.000 Ft

értékű Média Markt vásárlási utalvány

A szavazás módjáról és időpontjáról később adunk tájékoztatást az Erasmus+ hírekben.

LÉPJ és alkoss!