beiskolázás

Pogány Gyula

Pogány Gyula Közzétéve:

Online beiskolázási tájékoztató

Tisztelt Szülők! Kedves Érdeklődők!

Sajnálatos módon rajtunk kívülálló technikai problémák miatt nem tudtuk élő adásban közvetíteni felvételi tájékoztatásunkat.

Hamarosan készítünk egy videót, amelyet honlapunkon elérhetővé teszünk. Mivel ez nem lesz élő adás, közvetlenül nem tudják kérdéseiket feltenni.

Továbbra is lehetőségük van a verseghygimnazium@gmail.com címen érdeklődni, kérdéseikre írásban válaszolunk.

Amennyiben szeretnének felvételi tájékoztatónkból egy példányt kapni, postacímük megadásával a fenti címen kérjék ezt.

Pogány Gyula

Tisztelt Szülők! Kedves Érdeklődők!

Ebben az évben a nyolcadikosok beiskolázását támogató szülői értekezletet online formában tartjuk.

Az értekezletet 2020. november 17-én, kedden 17:00-kor kezdjük, amelyet a youtube-on lehet élőben követni. (Az élő adás követéséhez szükséges linket ezen az oldalon, illetve a Verseghy Ferenc Gimnázium nyitó weboldalán érhetik el november 17-én.)

Az online előadás az alábbi YouTube linkről érhető el: https://youtu.be/GAAiOmwuBK8

Az értekezleten beszélünk általában a Verseghyről, az iskolánk által elért eredményekről, tagozatainkról, a felvételi eljárási rendről, arról, hogy kiknek ajánljuk iskolánkat.

Közérdeklődésre számot tartó kérdéseit előzetesen is elküldheti az alábbi email címre: verseghygimnazium@gmail.com. Az email tárgyában kérjük „Online beiskolázási tájékoztató kérdés”-t tüntesse fel.

Kérdéseket az értekezleten is feltehet majd.

Szeretettel várjuk tájékoztató értekezletünkön!