Erasmus+angolkülföld

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Diákok a változásról – a bizonytalanságban is optimistán

Boros Ildikó

Boros Ildikó Közzétéve:

Az iskolakezdés óta eltelt három és fél hónap folyamatos változásokat hozott és állandó alkalmazkodást várt és vár el a diákoktól. Amikor iskolánk kilencedik évfolyamos tanulói bekapcsolódtak a hat országra kiterjedő Erasmus+ programba, még nem sejtették, hogy ez a tanév mennyire más lesz, mint a korábbiak.

A rövid videóban a 9.c osztály három tanulója arról beszél, mit is jelentett számukra a középiskola elkezdése, milyen volt először  a visszatérés a tantermi oktatáshoz, majd aztán újra a digitális tanrendhez. Elmondják, hogy minden nehézség ellenére miért vesznek mégis szívesen részt az Erasmus+ programban, és hogyan tudnak még ebben a helyzetben is bizakodóak maradni.

A videót készítette: Pinviczki Rajmond tanár úr

Mi, szervezők is online dolgozunk és az alábbi videóval kívánunk mindenkinek

Boldog Új Évet!

A videót készítette: Fatma Bozdağ Al