Erasmus+angolbiológia

Boros Ildikó

Boros Ildikó Közzétéve:

Erasmus+ News / Erasmus+ hírek: Poszterekkel indul a Zöld Hét

Május 22. a biodiverzitás, a Biológiai Sokféleség Világnapja. Ehhez kapcsolódik az Erasmus+ partneriskolákkal közösen szervezett Zöld Hét programunk május 17-21. között. Ezen a héten a bennünket körülvevő élővilág sokféleségére (biodiverzitás), és az azt fenyegető veszélyekre szeretnénk ráirányítani a figyelmet.

A témahetet népszerűsítő posztereket iskolánk diákjai egyénileg vagy csapatmunkában készítették. A csodálatos fotók és nagyszerű kompozíciók hűen tükrözik a sokszínű élővilág szépségét, harmóniáját és törékenységét.

Minden közreműködőnek gratulálunk és köszönjük a szemet gyönyörködtető, igényes alkotásokat!

Ismét tettünk néhány apró zöld lépést, melyet a témahéten továbbiak követnek majd.

Kapcsolódj be Te is, és lépj velünk!