spanyol

Pogány Gyula

Pogány Gyula Közzétéve:

Ajándék spanyol nyelvkönyvek a Segura cégtől

Nagy meglepetés érte a spanyol fakultáció diákjait, megérkeztek a régen várt nyelvkönyvek, kiemelt támogatónk, a Segura csoport nagylelkű ajándékai. A végzős évfolyam tanulói ebben a tanévben már a modern, minden igényt kielégítő Sueña sorozatból készülhetnek az érettségire és a nyelvvizsgára. A Segura csoport számára kiemelten fontos a társadalmi szerepvállalás, a tehetséges fiatalok támogatása, a spanyol nyelv és kultúra népszerűsítése – ennek jegyében már 2016 óta segíti minden lehetséges eszközzel a Verseghys diákok spanyol nyelvi képzését. Legutóbbi akciójuk keretében tovább bővült a könyvtár spanyol nyelvi részlege, és azok a tanulók, akik emelt óraszámban tanulják a nyelvet, értékes könyvcsomagot kaptak. A korszerű, szép kivitelű spanyol könyvekből valóban élvezet lesz tanulni!