verseny

Versenyeredmények

Szabó Jusztina Közzétéve:

Versenyeredmények

Országos és megyei versenyeken döntős tanulóink eredményei - 2021/2022

Országos versenyek:

Angol nyelvi szónokverseny
Szemerády Zsanett (11.a) 3-6. helyezett felkészítő: Boros Ildikó

Arany János Irodalmi Verseny
Kondacs Réka (10.d) ezüst diploma felkészítő: Pinviczki Rajmond
Pallagi Anna (10.c) ezüst diploma felkészítő: Baráth Márta
Szabó Roberta (10.c) ezüst diploma felkészítő: Baráth Márta

dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny
Dzsubák Fanni (11.a) 11. helyezett felkészítő: Borosné Szlávik Mária

BME Alfa matematika verseny
Sipeki Márton (11.b) 2. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Barcsi Országos Angolverseny
Balogh Zselyke (9.ny) döntőbe jutott felkészítő: dr. Timár Krisztina
Németh Zsolt (9.d) döntőbe jutott felkészítő: Boros Ildikó
Papp Levente (10.b) döntőbe jutott felkészítő: Bozsik Lászlóné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Dunán inneni régiója
Auerbach Anita (10.d),
Kondacs Réka (10.d),
Kondacs Virág (10.a),
Szabó Roberta (10.c)
a csapat 3. helyezést ért el felkészítők: Baráth Márta,
Pinviczki Rajmond, Szűcs Sándor

A tanári fődíjat Baráth Márta kapta
Boros Júlia (10.a),
Kovács Eszter (10.a),
Siklós Dorina (10.a),
Uri-Szabó Kíra (10.a)
a csapat országos döntőbe jutott a 3. helyen

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó verseny
Tornyi Bálint (11.b) 2. helyezett felkészítő: Drávucz Anita
Kiss Ábel (11.b) 6. helyezett

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem által szervezett országos történelemverseny
Czikora Gergő (11.d),
Demeter Mihály (11.d),
Molnár István Gergely (11.b)
a csapat 3. helyezést ért el felkészítők: Pókász Levente, Vágó Csaba

Herba Medica Tanulmányi Verseny
Boros Júlia (10.a) 5. helyezett felkészítők: Borosné Szlávik Mária, Kiss Béla

Horváth István Károly Országos klasszika-filológiai és latin verseny
Czifra Botond (12.b) 1. helyezett felkészítő: dr. Valyon Eszter

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny
Szpisják Zsófia (10.b) 14. helyezett felkészítő: Balázs Zsuzsanna
Joó Erik (9.a) 34. helyezett
Matajsz Eszter Hanna (9.a) 37. helyezett
Herczeg Balázs (10.a) 28. helyezett felkészítő: Kiss Béla
Siklós Dorina  (10.a) 31. helyezett
Tölgyesi Levente (10.a) 32. helyezett

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Deák Gergely (11.b) 5. helyezett felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Lázár Ervin anyanyelvi verseny
Auerbach Anita (10.d),
Kondacs Réka (10.d),
Tigyi Réka (10.d)
a csapat 4. helyezést ért el felkészítő: Pinviczki Rajmond

Latin nyelvi Diákolimpia
Czifra Botond (12.b) döntőbe jutott felkészítő: dr. Valyon Eszter

MaTech verseny
Deák Gergely (12.b),
Sipeki Márton (12.b),
Tornyi Bálint  (12.b)
a csapat 5. helyezést ért el felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
Jenei Zalán (10.b) döntőbe jutott felkészítő: Veres Dénes

Oláh György Kémiaverseny
Boha Dániel (12.a) 4. helyezett felkészítő: Balázs Zsuzsanna

Szegedi Innovatív Informatika Verseny
Nyolczas Áron (10.b) közönségdíjas felkészítők: Tekse Marianna, Rózsa Tamás

Szegedi Tudományegyetem spanyol tanszékének civilizációs versenye
Vincze Vivien (11.d) a zsűri művészeti különdíja felkészítő: Bohács Boglárka

Zrínyi Ilona matematikaverseny
Rimóczi Dorka (9.b) döntőbe jutott felkészítők: Drávucz Anita, Veres Dénes
Tornyi Bálint (11.b) döntőbe jutott felkészítők: Drávucz Anita, Pécsi István


Megyei versenyek:

Bacsó Nándor földrajzverseny
Szabó Rita (10.d) 1. helyezett felkészítő: Tarjányi István
Kondacs Réka (10.d) 4. helyezett
Tigyi Réka (10.d) 5. helyezett

Holló András Fizikaversenyen
Jenei Zalán (10.b) 3. helyezett felkészítő: Veres Dénes
Szpisják Zsófia (10.b) 4. helyezett
Szabó Márton (10.b) 5. helyezett
Deák Gergely (11.b) 1. helyezett felkészítő: Drávucz Anita
Kiss Ábel  (11.b) 1. helyezett
Tornyi Bálint (11.b) 2. helyezett
Juhász Katalin (12.b) 3. helyezett felkészítő: Pécsi István
Mónus Gergely (12.b) 6. helyezett

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - megyei forduló
Munkácsy Luca (12.d) 3. helyezett felkészítő: Baráth Márta

Megyei angol nyelvi verseny
Papp Levente (10.b) 2. helyezett felkészítő: Bozsik Lászlóné
Czene Csaba (10.b) 6. helyezett felkészítő: Boros Ildikó

Megyei francia dal és prózamondó verseny - próza kategória
Türmer Zsófia (10.c) 1. helyezett felkészítő: Mihályi Zsófia
Kovács Kíra (9.d) 2. helyezett

Megyei irodalomverseny
Szabó Roberta (10.c) 1. helyezett felkészítő: Baráth Márta
Kicsi Eszter Katinka (10.c) 3. helyezett
Pallagi Anna (10.c) 4. helyezett
Balogh Janka (12.d) 2. helyezett
Besenyei Dorina (12.d) 4. helyezett
Karácsony Gergő (12.d) 5. helyezett

Megyei német verseny (csapatverseny)
Bencsik Izabella (10.c),
Kapás Adél (10.c),
Pallagi Anna 10.c)
a csapat 2. helyezést ért el felkészítő: Szonda Hilda
Ábrahám Réka (10.b),
Czene Csaba (10.b),
Tószegi Tamás (10.b)
a csapat 1. helyezést ért el felkészítő: Bozsik Lászlóné
Nagy Gréta (10.c),
Szabó Rita Annamária (10.c),
Vizi Vivien Noémi (10.c)
a csapat 2. helyezést ért el felkészítők: Kiscsatári Edit, Szonda Hilda

Megyei történelem verseny
Kondacs Réka Tünde (10.d) 2. helyezett felkészítő: Tarjányi István
Juhász Anna Viktória (10.d) 9. helyezett
Kota Eszter (11.c) 2. helyezett felkészítő: Cseh Dániel
Demeter Mihály (11.d) 3. helyezett felkészítő: Pókász Levente
Molnár istván Gergely (11.b) 6. helyezett
Czikora Gergő (11.d) 8. helyezett
Kondacs Krisztina Viktória (11.d) 11. helyezett
V. Szabó Mátyás (12.d) 5. helyezett felkészítő: Cseh Dániel
Molnár Luca (12.d) 6. helyezett
Karácsony Gergő (12.d) 8. helyezett

Szenti Ernő Megyei Rajzverseny
Bálint Fanni (12.b) 1. helyezett felkészítő: Tóth Lajos
Varga Virág (10.d) 2. helyezett
Varga Csenge (10.a) különdíj

Várhelyi megyei matematika verseny
Szpisják Zsófia (10.b) 1. helyezett felkészítők: Veres Dénes, Balázs Ildikó
Jenei Zalán (10.b) 3. helyezett
Tószegi Tamás (10.b) 5. helyezett
Debreceni Dániel (10.b) 6. helyezett
Sipeki Márton (11.b) 1. helyezett felkészítők: Drávucz Anita,
Veres Dénes, Algayné Varga Éva
Földi Gábor (11.a) 3. helyezett

További eredmények